Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Чому процедура всиновлення в Україні сьогодні неможлива Роздрукувати

На сьогодні процедура всиновлення українськими та іноземними громадянами дітей в Україні є неможливою. Про це заявила радник-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.  

За її словами, на сьогоднішній момент процедура всиновлення в Україні є неможливою  через неможливість виконати усі процедурні елементи. Через те, що не всі служби у справах дітей працюють, суди не працюють.

Вона також зазначила, що наразі не можна провести навчання людей, а таке навчання є обов'язковим, "адже процедура усиновлення - це назавжди, це не тимчасове влаштування дитини на два-три місяці, на рік, а потім повернення її назад в заклад".

Водночас наразі охочі можуть допомогти такою формою як тимчасове влаштування.

- Це не нова форма, вона існувала і до початку війни. Ця форма необхідна для тимчасового прихистку дитини в родину, безкоштовно, тобто держава для цього не сплачує, - сказала Дар'я Герасимчук

Вона також нагадала, що Офіс Президента створив чат-бот «Дитина не сама». За дванадцять днів, в чат-боті, вже подало заявку понад 12 тисяч українських родин, які готові прихистити дитину.

Повернутись Створено: 21 березня 2022 року, 16:07

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація