Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Ціну на електроенергію для населення у першому півріччі 2019 обіцяють не змінювати Роздрукувати

Сьогодні у Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно проекту постанови НКРЕКП про внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Засідання проходило за участі керівників обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. В обговоренні також взяли участь представники генеруючих компаній та асоціацій виробників електроенергії.

При обговоренні експерти оцінили відповідність запланованих заходів з розвитку генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електроенергію та забезпечення необхідного резерву. Представники ДП «НЕК «Укренерго» презентували інформацію про методологію розрахунків, ймовірні сценарії розвитку та ризики.

– При підвищенні оптової ціни на електроенергію, порівняно з діючими тарифами на 2%, ціна на електроенергію для людей в першому півріччі 2019 не зміниться, – резюмував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Таке рішення серед інших прийнято сьогодні на засіданні Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

За результатами обговорень пропозиції та зауваження учасників будуть враховані у проекті постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1511» щодо внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Також учасники засідання розглянули низку питань порядку денного щодо продовження ліцензій підприємствам України на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:20
Оновлено: 14 грудня 2018 року, 16:11
Переглядів: 437

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація