Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Ціну на електроенергію для населення у першому півріччі 2019 обіцяють не змінювати Роздрукувати

Сьогодні у Києві відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Захід проходив у форматі відкритого слухання стосовно проекту постанови НКРЕКП про внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Засідання проходило за участі керівників обласних державних адміністрацій та обласних рад. Вінниччину представляв на відкритому засіданні заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. В обговоренні також взяли участь представники генеруючих компаній та асоціацій виробників електроенергії.

При обговоренні експерти оцінили відповідність запланованих заходів з розвитку генеруючих потужностей для покриття прогнозованого попиту на електроенергію та забезпечення необхідного резерву. Представники ДП «НЕК «Укренерго» презентували інформацію про методологію розрахунків, ймовірні сценарії розвитку та ризики.

– При підвищенні оптової ціни на електроенергію, порівняно з діючими тарифами на 2%, ціна на електроенергію для людей в першому півріччі 2019 не зміниться, – резюмував заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. – Таке рішення серед інших прийнято сьогодні на засіданні Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

За результатами обговорень пропозиції та зауваження учасників будуть враховані у проекті постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1511» щодо внесення змін до інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

Також учасники засідання розглянули низку питань порядку денного щодо продовження ліцензій підприємствам України на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

Повернутись Створено: 14 грудня 2018 року, 15:20
Оновлено: 14 грудня 2018 року, 16:11
Переглядів: 411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація