Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Цього літа лісовий фонд Віноблагролісу убезпечили від пожеж Роздрукувати

У суху і спекотну погоду особливо вразливими до загорання є хвойні культури. Для їхнього збереження у лісах працівники підприємства проводять рубки догляду за кроною молодих насаджень. Вони обрізають нижні гілки до 2 метрів, аби, при наявності низового вогню, він не перекинувся на дерева.

– Зазвичай відбувається природне очищення нижньої частини стовбура у шпилькових  дерев, але, при створенні захисних насаджень  на землях меліоративного фонду,  використовуються схеми посадки, які збільшують інтенсивність росту трави у міжряддях, що є головною причиною виникнення пожеж при недотриманні правил пожежної безпеки в лісах,  – розповіла головний лісничий Віноблагролісу Валентина Магдич.

Для недопущення пожеж проводяться систематичні заходи на землях лісового фонду. Обов’язково створюються мінералізовані смуги від 1,5 до 10 метрів шириною, які відмежують лісові масиви від земель сільськогосподарських підприємств, на яких залишені пожнивні залишки.

– Велика увага на підприємстві приділяється створенню мінералізованих смуг та догляду за ними. У лісових масивах підприємства перекриваються незаплановані заїзди та проводяться попереджувальні профілактичні роботи з населенням з дотримання правил пожежної безпеки в пожежонебезпечний період, – зазначає начальник відділу лісового господарства та охорони і захисту лісів Богдан Васюта.

На підприємстві проводяться роботи із вставлення аншлагів  та інформаційних знаків з причин виникнення пожеж у лісових масивах.  

– Дочірні підприємства забезпечені технікою й інвентарем для гасіння пожеж, водоймами та резервуарами з необхідним запасом води, є взаємодія з органами місцевого самоврядування на місцях і з протипожежними службами, – наголошує генеральний директор підприємства Анатолій Іванець.

За його інформацією, до 90% пожеж у лісах виникають через недотримання правил безпеки та поведінки в місцях праці й відпочинку. Непогашені багаття, кинуті недопалки, іскри викидів провокують розповсюдження вогню, знищення флори та фауни. Лісівники закликають громадян бути відповідальними, аби їхня байдужість і недбалість не наробили великої біди.

Повернутись Створено: 31 серпня 2017 року, 17:54 Переглядів: 492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація