Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Цього літа лісовий фонд Віноблагролісу убезпечили від пожеж Роздрукувати

У суху і спекотну погоду особливо вразливими до загорання є хвойні культури. Для їхнього збереження у лісах працівники підприємства проводять рубки догляду за кроною молодих насаджень. Вони обрізають нижні гілки до 2 метрів, аби, при наявності низового вогню, він не перекинувся на дерева.

– Зазвичай відбувається природне очищення нижньої частини стовбура у шпилькових  дерев, але, при створенні захисних насаджень  на землях меліоративного фонду,  використовуються схеми посадки, які збільшують інтенсивність росту трави у міжряддях, що є головною причиною виникнення пожеж при недотриманні правил пожежної безпеки в лісах,  – розповіла головний лісничий Віноблагролісу Валентина Магдич.

Для недопущення пожеж проводяться систематичні заходи на землях лісового фонду. Обов’язково створюються мінералізовані смуги від 1,5 до 10 метрів шириною, які відмежують лісові масиви від земель сільськогосподарських підприємств, на яких залишені пожнивні залишки.

– Велика увага на підприємстві приділяється створенню мінералізованих смуг та догляду за ними. У лісових масивах підприємства перекриваються незаплановані заїзди та проводяться попереджувальні профілактичні роботи з населенням з дотримання правил пожежної безпеки в пожежонебезпечний період, – зазначає начальник відділу лісового господарства та охорони і захисту лісів Богдан Васюта.

На підприємстві проводяться роботи із вставлення аншлагів  та інформаційних знаків з причин виникнення пожеж у лісових масивах.  

– Дочірні підприємства забезпечені технікою й інвентарем для гасіння пожеж, водоймами та резервуарами з необхідним запасом води, є взаємодія з органами місцевого самоврядування на місцях і з протипожежними службами, – наголошує генеральний директор підприємства Анатолій Іванець.

За його інформацією, до 90% пожеж у лісах виникають через недотримання правил безпеки та поведінки в місцях праці й відпочинку. Непогашені багаття, кинуті недопалки, іскри викидів провокують розповсюдження вогню, знищення флори та фауни. Лісівники закликають громадян бути відповідальними, аби їхня байдужість і недбалість не наробили великої біди.

Повернутись Створено: 31 серпня 2017 року, 17:54 Переглядів: 524

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація