30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Данина пам’яті Роздрукувати

Влада Вінниччини вшанувала чорнобильців

14 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв і керівники профільних управлінь провели зустріч з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та активістами громадських організацій.

Щорічно керівники виконавчої та самоврядної гілок влади Вінниччини проводять зустрічі з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Доброго здоров’я на довгі роки та належного соціального захисту побажав від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу всім учасникам чорнобильської трагедії Юрій Медведєв.
Окрім підбадьорливих побажань, в ході зустрічі керівники області та начальники управлінь обговорили з присутніми питання фінансування соціальних програм з надання спеціальної допомоги та медичного обслуговування чорнобильцям, а також забезпечення їх житлом.
На завершення зустрічі учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було нагороджено грамотами, пам’ятними відзнаками, грошовими винагородами.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація