Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Данина пам’яті Роздрукувати

Влада Вінниччини вшанувала чорнобильців

14 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв і керівники профільних управлінь провели зустріч з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та активістами громадських організацій.

Щорічно керівники виконавчої та самоврядної гілок влади Вінниччини проводять зустрічі з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Доброго здоров’я на довгі роки та належного соціального захисту побажав від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу всім учасникам чорнобильської трагедії Юрій Медведєв.
Окрім підбадьорливих побажань, в ході зустрічі керівники області та начальники управлінь обговорили з присутніми питання фінансування соціальних програм з надання спеціальної допомоги та медичного обслуговування чорнобильцям, а також забезпечення їх житлом.
На завершення зустрічі учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було нагороджено грамотами, пам’ятними відзнаками, грошовими винагородами.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація