Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Данина пам’яті Роздрукувати

Влада Вінниччини вшанувала чорнобильців

14 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв і керівники профільних управлінь провели зустріч з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської аварії та активістами громадських організацій.

Щорічно керівники виконавчої та самоврядної гілок влади Вінниччини проводять зустрічі з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Доброго здоров’я на довгі роки та належного соціального захисту побажав від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу всім учасникам чорнобильської трагедії Юрій Медведєв.
Окрім підбадьорливих побажань, в ході зустрічі керівники області та начальники управлінь обговорили з присутніми питання фінансування соціальних програм з надання спеціальної допомоги та медичного обслуговування чорнобильцям, а також забезпечення їх житлом.
На завершення зустрічі учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було нагороджено грамотами, пам’ятними відзнаками, грошовими винагородами.

 

Повернутись Створено: 14 грудня 2012 року, 00:00 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація