4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Данина пам’яті Роздрукувати

На Вінниччині відзначили 69-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

20 березня у приміщенні облдержадміністрації відбулась зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників. Активістів ветеранського руху привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Вам довелось пережити лихоліття страшної війни, розрухи та відбудови і всі свої кращі роки ви віддали творенню нашої держави. В черговий раз вклоняємось вам і дякуємо за ваші уроки мужності і патріотизму, – наголосив голова ОДА Іван Мовчан, звертаючись до присутніх ветеранів.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу до активістів ветеранського руху звернувся перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
– День визволення нашого краю – це велике свято торжества перемоги над ворогом для всіх нас. Адже тисячі загиблих, замордованих, розстріляних наших земляків – це жертви, які не дають забути ті героїчні і, водночас, страшні часи. Ми раді сьогодні вітати вас, як символ того покоління, яке здобуло для нас щасливе сьогодення. Ми щиро вдячні вам за ваш подвиг і зичимо міцного здоров’я, достатку і благополуччя у ваших сім’ях, – побажав стареньким І.Кревський.
За подвиги у Великій Вітчизняній війні, за сумлінну працю у післявоєнний період та з нагоди річниці визволення Вінниччини ветерани були відзначені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, подарунками та квітами.

Повернутись Створено: 20 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація