Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Данина пам’яті Роздрукувати

На Вінниччині відзначили 69-у річницю визволення від німецько-фашистських загарбників

20 березня у приміщенні облдержадміністрації відбулась зустріч ветеранів Великої Вітчизняної війни з нагоди відзначення 69-ї річниці визволення Вінниччини від німецько-фашистських загарбників. Активістів ветеранського руху привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан та перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

– Вам довелось пережити лихоліття страшної війни, розрухи та відбудови і всі свої кращі роки ви віддали творенню нашої держави. В черговий раз вклоняємось вам і дякуємо за ваші уроки мужності і патріотизму, – наголосив голова ОДА Іван Мовчан, звертаючись до присутніх ветеранів.
Від імені голови обласної Ради Сергія Татусяка та всього депутатського корпусу до активістів ветеранського руху звернувся перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.
– День визволення нашого краю – це велике свято торжества перемоги над ворогом для всіх нас. Адже тисячі загиблих, замордованих, розстріляних наших земляків – це жертви, які не дають забути ті героїчні і, водночас, страшні часи. Ми раді сьогодні вітати вас, як символ того покоління, яке здобуло для нас щасливе сьогодення. Ми щиро вдячні вам за ваш подвиг і зичимо міцного здоров’я, достатку і благополуччя у ваших сім’ях, – побажав стареньким І.Кревський.
За подвиги у Великій Вітчизняній війні, за сумлінну працю у післявоєнний період та з нагоди річниці визволення Вінниччини ветерани були відзначені Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, подарунками та квітами.

Повернутись Створено: 20 березня 2013 року, 00:00 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація