29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Дашівська пожежна частина отримала протипожежне обладнання Роздрукувати

Протипожежне обладнання Дашівській пожежній частині №7 передали 15 вересня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та Генеральний Консул Республіки Польща у  Вінниці Дамян Цярціньскі. 

Дихальні апарати на стисненому повітрі, пожежні рукави та стволи, костюми пожежника, форми для пожежників, груповий ліхтар, генератор, ранцевий вогнегасник, пожежні каски та чоботи, бензопили – усе це отримали дашівські пожежники в рамках проєкту «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту», який впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Генеральним консульством Республіки Польща у Вінниці.

Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі розповів, що два роки тому вперше побував у Дашеві, а привела його туди польська історія. Саме  на території цієї громади народився видатний польський письменник, перекладач і громадський діяч Ярослав Леон Івашкевич.

- Вдруге я тут із сучасного та дуже доброго приводу, - сказав пан Генеральний консул. -  Це черговий проєкт, який реалізується в різних куточках Вінницької області та інших регіонах України. І це маленька частина тих проєктів, які ми реалізуємо в рамках «Польської допомоги». Ми в Польщі прекрасно розуміємо, наскільки важливими є місцеві пожежні частини, розуміємо, що пожежники мають якнайшвидше діставатися місця події. Пожежа – це завжди лихо. І самі рятувальники повинні бути захищеними. Обладнання, яке ми передаємо, цьому допоможе. 

Селищний голова Сергій Тітаренко каже, що в Дашеві  пожежна команда працює уже 18 років, а пожежники виїжджають на виклики не тільки в села громади, а й за її межі.

-  Сьогодні ми отримали реальну допомогу,  обладнання, яке допоможе нашим пожежникам ефективно виконувати роботу. Це вкрай необхідно для жителів нашої громади, - сказав Сергій Тітаренко.

Вячеслав Соколовий подякував за співпрацю Генеральному консульству Республіки Польща у Вінниці і особисто пану Дамяну Цярціньскі, зокрема, за підтримку розвитку місцевого самоврядування.

-  Ми бачимо багато прекрасних проєктів, які допомагають нашим громадам розвиватися, а послуги наближати до людей.  Безпека жителів громад – це надзвичайно важливо, і ми спільно про це дбаємо, - наголосив Вячеслав Соколовий. – Дашівська громада стала третьою після Северинівської та Мурафської, що отримала сучасне обладнання для пожежників. Сподіваюся, що й надалі ми зможемо реалізовувати проєкти, які посилюватимуть нашу співпрацю і наші громади.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 15 вересня 2021 року, 16:03 Переглядів: 442

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація