5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Децентралізація: просто про складне Роздрукувати

Три роки в Україні триває децентралізація. Багато це чи мало? Чи достатні темпи реформи та які маємо результати? Децентралізація — це складна й глибинна реформа, яка перебудовує всю систему управління країною, позбавляючи її радянського адміністративного спадку.

Європейські країни – Польща, Словаччина, Литва, Латвія, Естонія – торували цей шлях десятиліттями. Разом з тим, вже сьогодні реформу можна назвати найуспішнішою. Саме завдяки передачі повноважень і фінансів на місця громади отримали можливість самостійно ухвалювати рішення і відповідати за їхню реалізацію. Світовий досвід показує, що місцеві проблеми можуть ефективно вирішуватися тільки на місцевому рівні. Держава ніколи не вирішить проблем кожного окремо взятого села.

Як втілюється реформа децентралізації  на Вінниччині?  Про це у фільмі, створеному творчим колективом вінницького телеканалу «Доба».

 

Повернутись Створено: 27 жовтня 2017 року, 14:44 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація