Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Децентралізація влади є запорукою успішної реалізації політики реформ в Україні – Президент Роздрукувати

Нова державна регіональна політика надала усі необхідні інструменти для успішного управління регіональним розвитком в інтересах територіальних громад. Про це Президент України Віктор Янукович сказав на засіданні Ради регіонів, де був присутній голова обласної Ради Сергій Татусяк. 

– Переконаний, ефективна децентралізація влади – це запорука успішної реалізації політики реформ в Україні, – сказав Віктор Янукович.

Президент нагадав, що цього року своїм Указом розширив повноваження та відповідальність місцевих державних адміністрацій.

– Хотів би запитати: які позитивні результати посилення цих повноважень? Насамперед це питання стосується Кабінету Міністрів, який мав би забезпечити ефективний механізм успішного виконання Указу, – наголосив Глава держави.

За його словами, це питання також стосується голів місцевих адміністрацій, які не змогли адекватно використати нові важелі управління та нові можливості.

– Ви зобов’язані послідовно розкривати соціально-економічний потенціал відповідних територій, успішно використовувати інструменти державно-приватного партнерства та ефективно реалізовувати державну регіональну політику на місцях», – підкреслив Віктор Янукович.

 

 

Повернутись Створено: 26 грудня 2013 року, 14:53 Переглядів: 1539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація