Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Децентралізація влади є запорукою успішної реалізації політики реформ в Україні – Президент Роздрукувати

Нова державна регіональна політика надала усі необхідні інструменти для успішного управління регіональним розвитком в інтересах територіальних громад. Про це Президент України Віктор Янукович сказав на засіданні Ради регіонів, де був присутній голова обласної Ради Сергій Татусяк. 

– Переконаний, ефективна децентралізація влади – це запорука успішної реалізації політики реформ в Україні, – сказав Віктор Янукович.

Президент нагадав, що цього року своїм Указом розширив повноваження та відповідальність місцевих державних адміністрацій.

– Хотів би запитати: які позитивні результати посилення цих повноважень? Насамперед це питання стосується Кабінету Міністрів, який мав би забезпечити ефективний механізм успішного виконання Указу, – наголосив Глава держави.

За його словами, це питання також стосується голів місцевих адміністрацій, які не змогли адекватно використати нові важелі управління та нові можливості.

– Ви зобов’язані послідовно розкривати соціально-економічний потенціал відповідних територій, успішно використовувати інструменти державно-приватного партнерства та ефективно реалізовувати державну регіональну політику на місцях», – підкреслив Віктор Янукович.

 

 

Повернутись Створено: 26 грудня 2013 року, 14:53 Переглядів: 1664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація