Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація Державного Департаменту та Посольства США повідомила про п’ять нових напрямів для впровадження проектів на Вінниччині Роздрукувати

Сьогодні голова обласної Ради Анатолій Олійник взяв участь у зустрічі із керівниками Державного Департаменту США та Посольства США в Україні. Делегація у складі координатора з питань допомоги в країнах Європи та Євразії Державного Департаменту США пані Аліни Романовскі, координатора з питань допомоги Україні Посольства США в Україні пані Джоанни Вагнер та дипломата з політичних питань Посольства США  пані Енн Беркет відвідали Вінницю, аби обговорити питання запобігання корупції, децентралазації, перспектив розвитку Вінницької області та можливі шляхи підтримки Урядом США  нашої області на шляху реформ, а також обговорити реалізацію спільних грантових проектів та програм, що впроваджуватимуться Урядом та Посольством США в Україні.

У зустрічі також взяли участь перший заступник голови ОДА Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Галина Якубович, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський, спеціалісти профільних департаментів ОДА.

Також на зустрічі були озвучені пріоритети у співпраці з Посольством США в Україні, а саме: проекти Агенції регіонального розвитку, підтримка переселенців, робота з бійцями, які пройшли АТО,  розбудова мережі прозорих офісів у районах області,  запровадження інклюзивної освіти.

Анатолій Олійник ознайомив гостей з роботою Вінницької обласної Ради, докладніше зупинився на пріоритетах прозорості влади, повідомив про створення міжфракційного об’єднання «Антикорпупційний рух», в який входить 16 депутатів, про позитивний досвід роботи з громадськими організаціями та про діяльність Громадської ради при облраді, в яку входить 124 громадських організації області, розповів гостям про початок роботи Агенції регіонального розвитку та висловив переконання, що Агенція матиме спільні проекти з американською стороною. Це і питання навчання персоналу, і підписання меморандумів про співпрацю із подібними агенціями, які вже діють в Європі.

- Ми дуже зацікавлені, щоб Агенція стартувала потужно, - заявив Анатолій Дмитрович. -  На цю інституцію ми покладаємо дуже великі сподівання. У середині липня до нас приїжджають представники двох європейських Агенцій регіонального розвитку - з Польщі та Італії для підписання тристороннього меморандуму про співпрацю. На основі відкритого конкурсу ми відібрали 6 студентів, які поїдуть на стажування до польської Агенції. Ми почали співпрацю  з польськими та італійськими партнерами у напряму туризму, поводження з твердими побутовими відходами,  енергозбереження та відновлювальними джерелами постачання енергії.

- Запевняю, що Америку можете сприймати, як свого сильного  партнера,  — зазначила координатор з питань допомоги в країнах Європи та Євразії Державного Департаменту США Аліна Романовські.

Очільник депутатського корпусу Вінниччини подякував за підтримку американському Президентові та народу Америки у прагненні України стати незалежною державою і в підтримці цілої низки реформ. У Вінницькій області впроваджуються проекти за підтримки посольства США стосовно переселенців, зокрема, кримських татар. Є напрацювання по програмі «Лідерство в економічному врядуванні» за підтримки Фонду «Східна Європа», які дозволили розпочати низку  реформ стосовно малого і середнього бізнесу, а саме – переведення адмінпослуг в електронний режим.

В цьому році Вінниччину відвідує уже 16-та іноземна делегація.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 15:33 Переглядів: 752

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація