Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Делегація Гомельської області Республіки Білорусь відвідала місто Хмільник Роздрукувати

8 червня голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами Степан Нешик разом з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь в складі: голови Гомельської обласної Ради депутатів Олега Борисенка, заступника голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслава Пірштука, радника Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерія Гуріна,  генерального директора ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галини Кардасєвої, генерального директора ОАО «Мілкавіта» Віктора Гомолка, генерального директора ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Івана Колупахи відвідали місто Хмільник, де ознайомились  з роботою медичних закладів та заводу сухого знежиреного молока «Молочний візит».

Делегацію гостинно зустріли голова районної ради Василь Чмелюк, голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич  та Хмільницький міський голова Василь Грушко.

Свій візит делегація розпочала із ознайомлення з роботою  найпотужнішого санаторного закладу курорту Хмільник - санаторію «Хмільник». На сьогодні оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей профспілкового «Хмільника» відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару. В санаторії  є все, що необхідно для лікування, реабілітації й відпочинку: унікальні за своїм складом радонові мінеральні води, великі поклади цілющої торф'яної грязі, сприятливий клімат, чисте високоіонізоване повітря, близькість річки й великих лісових масивів.

Не залишились байдужими гості з Білорусії і після відвідування санаторія «Радон» - новітнього сучасного лікувально-оздоровчого комплексу з першокласним сервісом. Санаторій має сучасне обладнання, привезене з Нідерландів, Німеччини, Італії, Чехії і Японії. Спальний корпус, у якому проживають пацієнти, укомплектований розкішними меблями і плазмовими телевізорами, холодильниками, кондиціонерами. Для лікування багатьох захворювань використовуються загальні, камерні радонові ванни, підводне витягування хребта і гідрокінезотерапія в лікувальному басейні з радоновою водою, підводний душ-масаж та інше.

Після цього білоруська делегація відвідала завод сухого знежиреного молока «Молочний візит». Після тривалої зупинки завод по-новому запрацював у 2012 році. Він пройшов повну модернізацію і працює на надпотужному іноземному обладнанні, виробничий процес автоматизований. Підприємство виробляє широкий асортимент твердих сирів, вершкове масло, сухе знежирене молоко, суху демінералізовану сироватку, яка, як екологічно чистий продукт використовується у кондитерському виробництві, хлібопекарській і ковбасній промисловості.

Повернутись Створено: 9 червня 2015 року, 19:34 Переглядів: 1598

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація