Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація Гомельської області Республіки Білорусь відвідала місто Хмільник Роздрукувати

8 червня голова обласної Ради Сергій Свитко, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий  справами Степан Нешик разом з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь в складі: голови Гомельської обласної Ради депутатів Олега Борисенка, заступника голови Гомельського обласного виконавчого комітету Болеслава Пірштука, радника Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерія Гуріна,  генерального директора ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галини Кардасєвої, генерального директора ОАО «Мілкавіта» Віктора Гомолка, генерального директора ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Івана Колупахи відвідали місто Хмільник, де ознайомились  з роботою медичних закладів та заводу сухого знежиреного молока «Молочний візит».

Делегацію гостинно зустріли голова районної ради Василь Чмелюк, голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич  та Хмільницький міський голова Василь Грушко.

Свій візит делегація розпочала із ознайомлення з роботою  найпотужнішого санаторного закладу курорту Хмільник - санаторію «Хмільник». На сьогодні оснащеність новітньою медичною апаратурою та обсяг лікувально-діагностичних можливостей профспілкового «Хмільника» відповідають рівню сучасного багатопрофільного клінічного стаціонару. В санаторії  є все, що необхідно для лікування, реабілітації й відпочинку: унікальні за своїм складом радонові мінеральні води, великі поклади цілющої торф'яної грязі, сприятливий клімат, чисте високоіонізоване повітря, близькість річки й великих лісових масивів.

Не залишились байдужими гості з Білорусії і після відвідування санаторія «Радон» - новітнього сучасного лікувально-оздоровчого комплексу з першокласним сервісом. Санаторій має сучасне обладнання, привезене з Нідерландів, Німеччини, Італії, Чехії і Японії. Спальний корпус, у якому проживають пацієнти, укомплектований розкішними меблями і плазмовими телевізорами, холодильниками, кондиціонерами. Для лікування багатьох захворювань використовуються загальні, камерні радонові ванни, підводне витягування хребта і гідрокінезотерапія в лікувальному басейні з радоновою водою, підводний душ-масаж та інше.

Після цього білоруська делегація відвідала завод сухого знежиреного молока «Молочний візит». Після тривалої зупинки завод по-новому запрацював у 2012 році. Він пройшов повну модернізацію і працює на надпотужному іноземному обладнанні, виробничий процес автоматизований. Підприємство виробляє широкий асортимент твердих сирів, вершкове масло, сухе знежирене молоко, суху демінералізовану сироватку, яка, як екологічно чистий продукт використовується у кондитерському виробництві, хлібопекарській і ковбасній промисловості.

Повернутись Створено: 9 червня 2015 року, 19:34 Переглядів: 1717

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація