5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща ознайомилася із закладами та підприємствами Вінницької області Роздрукувати

Польська делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща ознайомилася із роботою закладів та підприємств області. Під супроводом голови обласної Ради Анатолія Олійника польська делегація в складі уповноваженої  зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Республіки Польща Іоланти Хельмінської,  генерального директора Лодзинської Агенції регіонального розвитку Пшемислава Анджеяка, директора агенції зі співробітництва Валле-д’Аоста Італійської Республіки Енріко Мартіала, спеціаліста Департаменту промоції та міжнародного співробітництва Маршалківської управи Лодзинського воєводства Міхала Пєтранек завітали в офіс Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

- Агенція ще тільки починає шлях свого розвитку та вдосконалення, – зазначив Анатолій Олійник. – Ми надіємося, що її робота набере масштабних обертів і буде працювати продуктивно. Створення Агенції - це можливість залучати для розвитку громад Вінниччини більше інвестицій та випрацьовувати різні проекти, які будуть мати свої позитивні плоди.

Польські гості зауважили, що відкриті до спілкування та готові співпрацювати. Вони привітали з початком роботи в.о. директора Агенції регіонального розвитку Вінницької області Валерія Нікітюка та побажали йому успіхів в розбудові новоствореної структури.

Представники делегації відправилися до Вінницького національного медичного університету імені М.І.Пирогова, де мали можливість поспілкуватися із ректором та професорсько-викладацьким складом університету. Ректор навчального закладу розповів про діяльність університету.

- В університеті високий рівень забезпеченості викладачами з науковими ступенями і званнями, - розповідає Василь Мороз. - Студентів навчають 115 докторів наук і 600 кандидатів наук. Працюють 25 Заслужених діячів науки і техніки України та Заслужених працівники вищої школи і освіти України, три академіки АН вищої школи України, 12 Заслужених лікарів України, п’ять Лауреатів Державної премії України. Викладачі кафедр задіяні у виконанні 62-ох міжнародних проектів. В університеті функціонує 12 наукових шкіл.

Уповноважена зі справ місцевих органів влади Лодзинського воєводства Іоланта Хелмінська та генеральний директор Лодзинської Агенції регіонального розвитку Пшемислав Анджеяк також розповіли про досвід діяльності польських медичних університетів.  

 – На базі Польського медичного університету створено Центр, який займається наданням допомоги людям із обмеженими можливостями, - розповідає Іоланта Хелмінська. - В Центрі функціонує програма, яка передбачає підтримку людей з інвалідністю та тих, в яких є різні психологічні чи психічні захворювання. Особливістю програми є те, що людей з обмеженими можливостями, чи іншими відхиленнями, залучають сприяти людям, які теж потребують допомоги. Такий підхід впливає на емоційний стан пацієнтів та дає їм можливість відчувати себе потрібними і важливими у чиємусь житті.

В ході візиту делегація відвідала і хірургічний корпус Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова. Головний лікар Олександр Жупанов ознайомив гостей із медичним закладом та зазначив, що будівельно-ремонтні роботи хірургічного корпусу до кінця цього року мають завершити.

- Відкритим та актуальним залишається питанням стосовно облаштування корпусу необхідним медичним обладнанням, адже для його придбання потрібно 15 млн. доларів, - розповів Олександр Борисович.   

Наприкінці дня делегація відправилася до ПАТ «Вінницький молочний завод «Рошен». Із роботою молочного заводу гостей ознайомив директор підприємства Дмитро Рощупкін. 

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 11:08 Переглядів: 1044

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація