5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща відвідала у Вінниці ряд цікавих і важливих об’єктів Роздрукувати

22 квітня делегація Лодзинського воєводства Республіки Польща на чолі із Генеральним директором Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку Пшемиславом Анджеяком ознайомилась із діяльністю установ та підприємств області і зустрілася з їх керівниками. Супроводжували  делегацію голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль та голови постійних комісій обласної Ради.  

Зокрема, польські гості ознайомилась із діяльністю та матеріально-технічною базою Вiнницького нацiонального технiчного унiверситету і переглянули презентацію про цей заклад.

Ректор університету Володимир Грабко ознайомив учасників делегації з територією студентського містечка, його корпусами, музеєм Федора Коновалюка та Центром польської культури імені Ігнація Яна Падеревського. 

 Він розповів, що національний  технічний   унiверситетет  добре вiдомий навчальний заклад, як в Українi, так i далеко за її межами, оскiльки уже бiльше 20 рокiв готує фахiвцiв для майже 70 країн Європи, Азiї, Африки та Пiвденної Америки.

За його словами, на сьомій міжнародний виставці «Освіта та кар'єра- 2016» університет отримав найвищу нагороду Гран-Прі, у номінації «Кращий навчальний заклад у науково-дослідній діяльності». У консолідованому рейтингу вишів України університет – 22-й, і входить  до п'ятірки найкращих технічних університетів України. У рейтингу «Вебометрикс» університет отримав 17 місце серед українських вищих навчальних закладів.

Заклад має 7 навчальних корпусів, 7 факультетів, інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля, 45 кафедр, аспірантуру і докторантура, 20 наукових центрів, інститутів та лабораторій для  проведення фундаментальних і прикладних досліджень.

На стаціонарних відділеннях університету навчається шiсть тисяч студентів, на заочних - пiвтора тисячi, в аспірантурі та докторантурі - сто, на підготовчому факультеті - 1000.

Гості високо оцінили науково-дослідну  діяльність і  матеріально-технічну базу вишу та заявили про готовність всіляко сприяти подальшому розвитку співпраці  з університетом, зокрема  з обміну студентами та науковими ідеями.

У цей же день члени делегації ознайомились з роботою комунального підприємства „Вінницька транспортна компанія», на балансі якої нараховується 357 одиниць пасажирського рухомого складу, в тому числі: 129 трамваїв, 170 тролейбусів, 58 автобусів. Обслуговування пасажирів забезпечує 6 трамвайних, 15 тролейбусних та 14 автобусних маршрутів. Щоденно на лінії виходить: 74 трамваї, 131 тролейбус, 49 автобусів, 252 маршрутних таксі приватних перевізників.

Презентуючи гостям новий трамвай «Vinway», керівник комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» Микола Форманюк відзначив, що бюджет нового трамваю склав 3,6 мільйона гривень, що більш ніж у 6 разів дешевше за трамвай, який нині випускає львівський завод «Електрон». Також Микола Форманюк відмітив, що у 2016 році заплановано випустити 3 таких трамваї.

Представники делегації були  приємно вражені новим трамваєм, який стане одним із символів Вінниці.  Керівник делегації  Пшемислав Анджеяк та голова обласної Ради Анатолій Олійник залишили   свої схвальні відгуки про інноваційну  діяльність компанії в книзі для почесних гостей в Музеї трамвая.

Схвальні відгуки членів делегації були і про діяльність приватного підприємства „Вінея”, в салоні якого представлені найкращі весільні моделі сезону, як європейських виробників, так і провідних фабрик України. «Вінея» – це ексклюзивний представник вечірньої та весільної моди на території України відомих світових брендів.

- Салон весільної моди «Вінея» вже 16  років допомагає нареченим зробити свій найщасливіший день у житті незабутнім. Результат нашої праці – народне визнання і перемога в акціях «Народний бренд-2007», «Народний бренд-2008» у номінації «Кращий весільний салон». Я дуже люблю свою роботу, тому віддаюсь їй повністю,-  сказала директор підприємства  Ольга Швець, презентуючи роботу салону.

На презентації була присутня переможниця конкурсу «Міні міс світу -2015», 8 –річна Даша Журбенко. Над сукнею для її участі в конкурсі працював весь колектив салону.

Щe oдним oб’єктoм вiдвiдин дeлeгaцiї став завод  з переробки ягід та фруктів „Fruktona” . Як поінформував під час екскурсії співзасновник заводу Максим Борозенець, підприємство працює на ринку ягід з 2000 року. Займається вирощуванням, заготівлею, переробкою і збутом свіжих та свіжозаморожених ягід, фруктів, овочів і їхніх похідних, грибів, насіння, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам. Fruktona — експортер замороженої продукції у європейські країни. На заводі здійснюється повний цикл виробництва — вирощування, збір, заморожування, пакування.

Під час екскурсії іноземні гості ознайомились з діяльністю підприємства, його матеріально-технічною  базою та процесом зберігання продукції.

Як було зазначено керівництвом, під час надходження сировини на підприємство лабораторія проводить ретельний контроль якості і маркування  походження продукції. Після проходження заморозки відбувається механічне та електронне сортування ягоди, контроль якості та розподілення по класам, фасування. Уся продукція зберігається у сучасних холодильних приміщеннях з підтриманням відповідного температурного режиму. Шокове замороження є гарантією збереження практично усіх смакових якостей та вмісту корисних речовин і вітамінів. Уся продукція відповідає державним та міжнародним стандартам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами.

– Те, що ми побачили сьогодні таке потужне виробництво, здивувало не тільки мене, а й моїх колег. Я вражений тим, що підприємства виробляють дійсно інноваційну, потрібну продукцію. Ми бачили сучасний, виготовлений власними силами, трамвай, який насправді комфортабельний для пасажирів, а на заводі  з переробки ягід та фруктів „Fruktona” ми побачили сучасні технології. Хотів би відзначити менеджерів підприємств, які працюють  європейськими методами. Ми готові співпрацювати з вами і можемо стати  брамою для підприємств з України до країн Євросоюзу. Дякуємо керівникам обласної влади, що вміють представити справжнє обличчя Вінниччини, – зазначив після проведеної екскурсії Генеральний директор Лодзинської Агенції Регіонального Розвитку Пшемислав Анджеяк.

Повернутись Створено: 23 квітня 2016 року, 12:11 Переглядів: 2008

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація