4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Делегація Представництва Європейського Союзу завітала на Вінниччину Роздрукувати

15 лютого в приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Програма ЄС - практичні результати співпраці для Вінниччини». У зустрічі взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, секретар міської ради Павло Яблонський, очільники структурних підрозділів облдержадміністрації і обласної Ради та представники проектів ЄС.

Людмила Михайлівна привітала представників проектів ЄС на Вінниччині, подякувала за плідну співпрацю та висловила переконання у подальшій ефективній багаторічній роботі.

Учасники заходу мали нагоду ознайомитись із проектами ЄС у Вінницькій області, дізнатися про те, як отримати підтримку ЄС для власних ідей та написати вдалу грантову заявку, про допомогу малому та середньому бізнесу і практичні результати співпраці Україна - ЄС на Вінниччині.

У рамках візиту Представництва Європейського Союзу в Україні 15-17 лютого відбудеться низка інформаційних заходів. Зокрема, делегація відвідає Жмеринку з офіційним візитом, відбудеться зустріч з журналістами та громадськими активістами,  панельна дискусія для представників місцевого бізнесу: «Як вийти на ринки ЄС: можливості, шляхи, інструменти», публічна дискусія для молоді, активістів та представників ГО. Всі ці заходи пройдуть в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», що включає в себе серію інформаційно-просвітницьких заходів (вуличних акцій, виставок, семінарів, тренінгів, круглих столів). Мета кампанії – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС. До участі у заходах в рамках інформаційної кампанії Представництва ЄС запрошуються усі охочі.

Повернутись Створено: 15 лютого 2017 року, 12:57 Переглядів: 781

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація