Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація самоврядців Вінниччини відвідала місто Кельце Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Роздрукувати

16-17 червня 2015 року в місті Кельце Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща відбулася Міжнародна конференція „25 років місцевого самоврядування в Польщі”.

У конференції взяла участь делегація самоврядців з Вінниччини у складі голови Єврорегіону „Дністер”, депутата обласної Ради Сергія Татусяка, заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко, депутатів обласної Ради Анатолія Жучинського, Андрія Кавунця,  Павла Каленича, Віктора Козака, Василя Тарасюка.

В роботі конференції також взяли участь керівники органів місцевого самоврядування області - Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір та голова Козятинської районної Ради Сергій Лановик. Республіку Молдова представляли Борис Івась – заступник голови району Сороки та Григорій Бумаков – представник міської ради Окніци.

Під час конференції, організованій Сьвєнтокшиським Центром Фундації  підтримки місцевої демократії з нагоди святкування в Польщі Року самоврядування, виступили провідні спеціалісти у сфері територіального самоврядування з Польщі та з-за кордону -  США, Сербії, Швеції.

Учасники конференції обмінялися думками щодо правового регулювання та компетенції органів місцевого самоврядування, можливості розвитку міжнародного співробітництва на регіональному та місцевому рівнях. Окремі дискусії були присвячені питанням децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в країнах Східного партнерства.

Під час візиту самоврядці з Вінниччини також ознайомилися з кращим досвідом роботи польських гмін у сфері освіти, культури, комунального господарства, туризму.

Повернутись Створено: 19 червня 2015 року, 20:24 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація