Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Делегація самоврядців Вінниччини відвідала місто Кельце Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Роздрукувати

16-17 червня 2015 року в місті Кельце Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща відбулася Міжнародна конференція „25 років місцевого самоврядування в Польщі”.

У конференції взяла участь делегація самоврядців з Вінниччини у складі голови Єврорегіону „Дністер”, депутата обласної Ради Сергія Татусяка, заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко, депутатів обласної Ради Анатолія Жучинського, Андрія Кавунця,  Павла Каленича, Віктора Козака, Василя Тарасюка.

В роботі конференції також взяли участь керівники органів місцевого самоврядування області - Жмеринський міський голова Анатолій Кушнір та голова Козятинської районної Ради Сергій Лановик. Республіку Молдова представляли Борис Івась – заступник голови району Сороки та Григорій Бумаков – представник міської ради Окніци.

Під час конференції, організованій Сьвєнтокшиським Центром Фундації  підтримки місцевої демократії з нагоди святкування в Польщі Року самоврядування, виступили провідні спеціалісти у сфері територіального самоврядування з Польщі та з-за кордону -  США, Сербії, Швеції.

Учасники конференції обмінялися думками щодо правового регулювання та компетенції органів місцевого самоврядування, можливості розвитку міжнародного співробітництва на регіональному та місцевому рівнях. Окремі дискусії були присвячені питанням децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування в країнах Східного партнерства.

Під час візиту самоврядці з Вінниччини також ознайомилися з кращим досвідом роботи польських гмін у сфері освіти, культури, комунального господарства, туризму.

Повернутись Створено: 19 червня 2015 року, 20:24 Переглядів: 808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація