Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація Вінниччини відвідала вищі навчальні заклади Ясського повіту Румунії Роздрукувати

9 вересня делегація Вінниччини на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, в рамках офіційного візиту до Ясського повіту Румунії,  відвідала вищі навчальні заклади міста Ясси.

Так, вінничани зустрілись із керівництвом Університету Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини міста Ясси – ректором закладу Васіле Вінту та віце-ректорами Костянтином Леонте і Іоаном Тену.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко поінформував керівництво вищого навчального закладу про стан справ в аграрній галузі Вінницької області, про економічний та інвестиційний потенціали нашого краю. Очільник обласної Ради запропонував встановити партнерські контакти між аграрними навчальними закладами Вінниці і Ясс, з метою подальшої співпраці.

Керівництво Університету Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини міста Ясси висловило зацікавленість пропозицією керівника Вінницької обласної Ради та підтвердило готовність налагодити такі відносини.

Делегація Вінниччини також ознайомилась із діяльністю та матеріально-технічною базою зазначеного вищого навчального закладу і переглянула презентацію про університет.

У цей же день вінничани відвідали Медичний Університет міста Ясси, де зустрілись з проректором з міжнародних зв’язків Радієм Ілієску. Під час зустрічі йшлося про встановлення партнерських відносин між медичними вищими навчальними закладами міста Вінниці і Ясс.


Повернутись Створено: 9 вересня 2015 року, 18:02 Переглядів: 1154

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація