24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Делегація Вінниччини відвідала вищі навчальні заклади Ясського повіту Румунії Роздрукувати

9 вересня делегація Вінниччини на чолі із головою Вінницької обласної Ради Сергієм Свитком, в рамках офіційного візиту до Ясського повіту Румунії,  відвідала вищі навчальні заклади міста Ясси.

Так, вінничани зустрілись із керівництвом Університету Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини міста Ясси – ректором закладу Васіле Вінту та віце-ректорами Костянтином Леонте і Іоаном Тену.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко поінформував керівництво вищого навчального закладу про стан справ в аграрній галузі Вінницької області, про економічний та інвестиційний потенціали нашого краю. Очільник обласної Ради запропонував встановити партнерські контакти між аграрними навчальними закладами Вінниці і Ясс, з метою подальшої співпраці.

Керівництво Університету Сільського Господарства та Ветеринарної Медицини міста Ясси висловило зацікавленість пропозицією керівника Вінницької обласної Ради та підтвердило готовність налагодити такі відносини.

Делегація Вінниччини також ознайомилась із діяльністю та матеріально-технічною базою зазначеного вищого навчального закладу і переглянула презентацію про університет.

У цей же день вінничани відвідали Медичний Університет міста Ясси, де зустрілись з проректором з міжнародних зв’язків Радієм Ілієску. Під час зустрічі йшлося про встановлення партнерських відносин між медичними вищими навчальними закладами міста Вінниці і Ясс.


Повернутись Створено: 9 вересня 2015 року, 18:02 Переглядів: 1079

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація