24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Делегація Вінниччини взяла участь в офіційних заходах з відзначення 25-ої річниці самоврядування Польщі Роздрукувати

12 червня на запрошення Голови Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства  Аркадіуша Бонка, президента об’єднання профспілок міст і гмін Сьвєнтокшиського регіону Міхала Маркєвіча, голови Конвенції Старост Сьвєнтокшиського воєводства Едмунта Качмарека делегація Вінницької області на чолі з головою обласної Ради Сергієм Свитком взяла участь в    урочистій сесії Сейміку Сьвєнтокшиського воєводства, яка була присвячена 25-річниці місцевого самоврядування в Польщі.

У складі делегації,  крім Сергія Свитка, були директор Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації Олександр Якубик та начальник  управління міжнародного співробітництва облдержадміністрації Володимир Мережко. Урочистості відбулися в регіональному науково-технологічному центрі Подзамче гміни Хенчін за участю депутатів  Сейміку, місцевих органів влади з усього регіону, а також представників урядових і неурядових організацій.

У вітальному слові Сергій Свитко зазначив: «Це велика честь виступити перед вами сьогодні. Від імені обласної  влади і жителів Вінницької області, я вітаю вас з 25-річчям місцевого самоврядування в Польщі. Дякую за  підтримку України, яка надається і Президентом Республіки Польща, і Урядом,і польським народом у цей непростий для нас час. Ми, українці, вдячні вам  за те, що Польща першою визнала Незалежність України 2 грудня 1991 року. Але і  поляки пам'ятають слова Юзефа Пілсудського: «Без незалежної  України не буде незалежної Польщі».

Я згадав слова Ісуса Христа: «Є час розкидати каміння і час збирати каміння». Сьогодні для України  настав час збирати каміння,оскільки відновлюються християнські храми,наша країна стала на шлях реформ, змін на краще.

Приємно відзначити, що в нашій державі  успішно здійснено фінансову децентралізацію. Сьогодні відбувається широке громадське обговорення Перспективного плану формування територій громад Вінницької області. Зважаючи на те, що Україна є в стані війни, і ми, українці, боремось, як сказав у свій час Юзеф Пілсудський, «за нашу і вашу свободу». Мені український народ нагадує Ісуса Христа,  який несе свій хрест на Голгофу, і як воскрес Христос, воскресла, і ми це бачимо, сьогодні  Польща. Тому ми переконані - настає час воскресіння України».

На завершення Сергій Свитко відзначив, що партнерство Вінниччини зі Сьвєнтокшиським воєводством є унікальним явищем в міжрегіональному житті обох країн, адже жодна інша область України не має аналогічного досвіду довготривалого партнерства. В 2013 році відзначалась 55-та річниця встановлення партнерських зв’язків між обома регіонами, що свідчить про зростаючу довіру між партнерами.

Голова обласної Ради наголосив на тому, що співпраця з Сьвєнтокшиським воєводством  Республіки Польща є надзвичайно важливою для Вінницької області,  адже це гарний приклад для перейняття досвіду майже в усіх сферах співпраці.

Сергій Свитко звернувся також до керівництва воєводства з  пропозицією  організувати у другій половині вересня економічну місію Вінницьких підприємців до Сьвєнтокшиського воєводства, під час якої вони мали б змогу встановити конкретні контакти та налагодити співпрацю. Крім того, висловив  прохання провести під  час зазначеної місії круглий стіл з підприємцями Сьвєнтокшиського воєводства із залученням Посольства України в Республіці Польща, Міністерства економіки Республіки Польща, Торгово-Промислової Палати Республіки Польща.

Сергій Свитко попросив польських колег взяти до Польщі на оздоровлення 30 дітей Вінниччини, батьки яких загинули в зоні АТО. Очільник обласної Ради запросив польських колег на святкування Дня Незалежності України. 

У ході засідання були також вручені почесні нагороди: «За заслуги для розвитку економіки РП», «За заслуги за захист країни» та почесні відзнаки Сьвєнтокшиського воєводства.Присутні на урочистій сесії прийняли спільну заяву.

В рамках офіційного візиту делегація також взяла участь в урочистій висадці дубів та відвідала  регіональний науково-технологічний  центр.

Повернутись Створено: 15 червня 2015 року, 18:34 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація