Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Делегація з Республіки Білорусь завітала до Немирівського району Роздрукувати

9 червня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком, відвідали з робочою поїздкою Немирівський район.

Участь у поїздці з білоруської сторони також взяли: радник Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерій Гурін,  генеральний директор ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО «Мілкавіта» Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Іван Колупахо.

Зустріли делегацію керівники Немирівського району: голова районної ради Володимир Дзвевелюк та голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк. Гостям з Білорусі було продемонстровано роботу Української горілчаної компанії “Nemiroff ”.

Як працює компанія розповів її керівник Віктор Кіпіш. Представники делегації Гомельської області ознайомились із виробничими потужностями та матеріально-технічною базою підприємства. Українська горілчана компанія “Nemiroff ” є одним з найбільших світових виробників міцного алкоголю, продукція якого має статус народного бренду і поставляється в 72 країни світу.

Після відвідин компанії для гостей із Булорусі було організовано екскурсію славнозвісними “Великими Валами”, що розташовані на лівому березі Південного Бугу біля с. Сажки, за 2 км від м. Немирова. Скіфське городище є одним з найбільших на території України.

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 07:41 Переглядів: 1037

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація