Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Делегація з Республіки Білорусь завітала до Немирівського району Роздрукувати

9 червня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з делегацією Гомельської області Республіки Білорусь на чолі із головою Гомельської обласної Ради депутатів Олегом Борисенком, відвідали з робочою поїздкою Немирівський район.

Участь у поїздці з білоруської сторони також взяли: радник Посольства Республіки Білорусь в Україні з торгівельно-економічних питань Валерій Гурін,  генеральний директор ОАО «Гомельський лікеро-горілчаний завод «Радамир» Галина Кардасєва, генеральний директор ОАО «Мілкавіта» Віктор Гомолко, генеральний директор ОАО «Рогачівський молочно-консервний комбінат» Іван Колупахо.

Зустріли делегацію керівники Немирівського району: голова районної ради Володимир Дзвевелюк та голова райдержадміністрації Юрій Погорелюк. Гостям з Білорусі було продемонстровано роботу Української горілчаної компанії “Nemiroff ”.

Як працює компанія розповів її керівник Віктор Кіпіш. Представники делегації Гомельської області ознайомились із виробничими потужностями та матеріально-технічною базою підприємства. Українська горілчана компанія “Nemiroff ” є одним з найбільших світових виробників міцного алкоголю, продукція якого має статус народного бренду і поставляється в 72 країни світу.

Після відвідин компанії для гостей із Булорусі було організовано екскурсію славнозвісними “Великими Валами”, що розташовані на лівому березі Південного Бугу біля с. Сажки, за 2 км від м. Немирова. Скіфське городище є одним з найбільших на території України.

Повернутись Створено: 10 червня 2015 року, 07:41 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація