Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

День державного службовця Роздрукувати

 

Кращих держслужбовців Вінниччини вітали з професійним святом керівники області

21 червня у Вінниці відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. Кращих представників держслужби вітали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, голова обкому профспілки працівників державних установ Любов Ковальчук.
- На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в трьохтисячному загоні держслужбовців Вінниччини – підкреслив перший заступник голови ОДА Іван Мовчан. На нинішній день в обласному апараті та його структурних підрозділах трудиться майже 600 працівників, ще 2640 осіб несуть щоденну службу у районах. Серед славної когорти управлінців - 12 держслужбовців, які мають науковий ступінь кандидатів наук, 106 магістрів державного управління.
– Я переконаний, що новий Закон «Про державну службу», підписаний Президентом України в січні цього року, дасть змогу не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й забезпечить краще життя кожного посадовця – запевнив І.Мовчан.

- Ви є самим цінним ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці нашої держави до кожного містечка, села і селища – зауважив Юрій Медведєв, вітаючи присутніх. Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області він висловив подяку ветеранам держслужби і побажав всім посадовцям професійного зростання та гідної оплати праці.
Кращих державних службовців Вінниччини було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також Почесними грамотами обласної профспілки.

Повернутись Створено: 21 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 6256

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація