Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

День державного службовця Роздрукувати

 

Кращих держслужбовців Вінниччини вітали з професійним святом керівники області

21 червня у Вінниці відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. Кращих представників держслужби вітали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, голова обкому профспілки працівників державних установ Любов Ковальчук.
- На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в трьохтисячному загоні держслужбовців Вінниччини – підкреслив перший заступник голови ОДА Іван Мовчан. На нинішній день в обласному апараті та його структурних підрозділах трудиться майже 600 працівників, ще 2640 осіб несуть щоденну службу у районах. Серед славної когорти управлінців - 12 держслужбовців, які мають науковий ступінь кандидатів наук, 106 магістрів державного управління.
– Я переконаний, що новий Закон «Про державну службу», підписаний Президентом України в січні цього року, дасть змогу не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й забезпечить краще життя кожного посадовця – запевнив І.Мовчан.

- Ви є самим цінним ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці нашої держави до кожного містечка, села і селища – зауважив Юрій Медведєв, вітаючи присутніх. Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області він висловив подяку ветеранам держслужби і побажав всім посадовцям професійного зростання та гідної оплати праці.
Кращих державних службовців Вінниччини було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також Почесними грамотами обласної профспілки.

Повернутись Створено: 21 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 6733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація