Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

День державного службовця Роздрукувати

 

Кращих держслужбовців Вінниччини вітали з професійним святом керівники області

21 червня у Вінниці відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників державної служби України. Кращих представників держслужби вітали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв, голова обкому профспілки працівників державних установ Любов Ковальчук.
- На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави, тому кожний держслужбовець повинен свідомо обирати шлях служіння народу. Приємно, що переважна більшість саме таких відповідальних і компетентних людей працює в трьохтисячному загоні держслужбовців Вінниччини – підкреслив перший заступник голови ОДА Іван Мовчан. На нинішній день в обласному апараті та його структурних підрозділах трудиться майже 600 працівників, ще 2640 осіб несуть щоденну службу у районах. Серед славної когорти управлінців - 12 держслужбовців, які мають науковий ступінь кандидатів наук, 106 магістрів державного управління.
– Я переконаний, що новий Закон «Про державну службу», підписаний Президентом України в січні цього року, дасть змогу не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й забезпечить краще життя кожного посадовця – запевнив І.Мовчан.

- Ви є самим цінним ланцюжком, через який здійснюється щоденна реалізація завдань влади від столиці нашої держави до кожного містечка, села і селища – зауважив Юрій Медведєв, вітаючи присутніх. Від імені голови обласної Ради та всього депутатського корпусу області він висловив подяку ветеранам держслужби і побажав всім посадовцям професійного зростання та гідної оплати праці.
Кращих державних службовців Вінниччини було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також Почесними грамотами обласної профспілки.

Повернутись Створено: 21 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 6443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація