Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

День другий у Брюсселі: зустрічі делегації Вінниччини з євродипломатами Роздрукувати

8 жовтня голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк продовжив у Брюсселі офіційні зустрічі з польськими колегами та представниками євроінституцій.

З маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком він обговорив ініціативу Вінниччини щодо створення міжнародного ресурсного центру. А також реалізацію спільних заходів, які передбаченні угодою про співпрацю.

Конструктивною також була розмова із керівником структурного підрозділу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності з питань двосторонніх відносин ЄС з країнами Східного партнерства Дірком Шубелем.

Його С.Татусяк ознайомив з проектами Єврорегіону «Дністер» та Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина». Зокрема, про проекти останнього у партнерстві з польськими організаціями.

Також голова поінформував пана Шубеля про роботу з Придністров’ям. Зокрема, що районам Кам’янка та Рибніца надіслані відповідні офіційні листи щодо приєднання їх до Єврорегіону «Дністер».

Дірк Шубель зауважив, що відносини України і Молдови з Придністров’ям відіграють важливу роль у підписанні цими двома державами угоди про Асоціацію з ЄС.

– Україна – це міст між Придністров’ям і Молдовою. І остільки всі ми готуємося до парафування угоди під час Вільнюського саміту, то маємо зважати на це геополітичне питання, – зауважив дипломат.

Сподівання на позитивний для України результат від саміту висловив і виконавчий директор Європейського фонду підтримки демократії Єжи Помяновський. З ним С.Татусяк також мав предметну розмову про перспективи Єврорегіону «Дністер» та євроінтеграції України в цілому.

 Голова вінницької делегації особливий акцент зробив на співпраці з поляками і реалізації з ними спільних проектів.

– Зокрема, поляки нам дуже допомогли в розробці правової бази для реформи місцевого самоврядування та регіональної влади, – уточнив голова.

Єжи Помяновський назвав це правильним шляхом для України як проєвропейської держави.

– У вас (українців) є два вибори: або будувати механізм демократичного суспільного розвитку або йти далі без майбутнього, – резюмував директор Європейського фонду.

І в знак свого приязного ставлення до вінничан повідомив корисну для них інформацію про роботу окремих європейських фондів.

Того ж дня Сергій Татусяк здійснив зустріч у Будинку Східної Польщі з представниками Сьвєнтокшиського, Люблінського, Підкарпатського, Вармінсько-Мазурського та Підляського воєводств при ЄС.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 14:14 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація