4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

День другий у Брюсселі: зустрічі делегації Вінниччини з євродипломатами Роздрукувати

8 жовтня голова обласної Ради, голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк продовжив у Брюсселі офіційні зустрічі з польськими колегами та представниками євроінституцій.

З маршалком Мазовецького воєводства Адамом Струзіком він обговорив ініціативу Вінниччини щодо створення міжнародного ресурсного центру. А також реалізацію спільних заходів, які передбаченні угодою про співпрацю.

Конструктивною також була розмова із керівником структурного підрозділу Європейської служби зовнішньополітичної діяльності з питань двосторонніх відносин ЄС з країнами Східного партнерства Дірком Шубелем.

Його С.Татусяк ознайомив з проектами Єврорегіону «Дністер» та Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина». Зокрема, про проекти останнього у партнерстві з польськими організаціями.

Також голова поінформував пана Шубеля про роботу з Придністров’ям. Зокрема, що районам Кам’янка та Рибніца надіслані відповідні офіційні листи щодо приєднання їх до Єврорегіону «Дністер».

Дірк Шубель зауважив, що відносини України і Молдови з Придністров’ям відіграють важливу роль у підписанні цими двома державами угоди про Асоціацію з ЄС.

– Україна – це міст між Придністров’ям і Молдовою. І остільки всі ми готуємося до парафування угоди під час Вільнюського саміту, то маємо зважати на це геополітичне питання, – зауважив дипломат.

Сподівання на позитивний для України результат від саміту висловив і виконавчий директор Європейського фонду підтримки демократії Єжи Помяновський. З ним С.Татусяк також мав предметну розмову про перспективи Єврорегіону «Дністер» та євроінтеграції України в цілому.

 Голова вінницької делегації особливий акцент зробив на співпраці з поляками і реалізації з ними спільних проектів.

– Зокрема, поляки нам дуже допомогли в розробці правової бази для реформи місцевого самоврядування та регіональної влади, – уточнив голова.

Єжи Помяновський назвав це правильним шляхом для України як проєвропейської держави.

– У вас (українців) є два вибори: або будувати механізм демократичного суспільного розвитку або йти далі без майбутнього, – резюмував директор Європейського фонду.

І в знак свого приязного ставлення до вінничан повідомив корисну для них інформацію про роботу окремих європейських фондів.

Того ж дня Сергій Татусяк здійснив зустріч у Будинку Східної Польщі з представниками Сьвєнтокшиського, Люблінського, Підкарпатського, Вармінсько-Мазурського та Підляського воєводств при ЄС.

 

Повернутись Створено: 9 жовтня 2013 року, 14:14 Переглядів: 792

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація