5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

День фармацевтичного працівника відзначили на Вінниччині Роздрукувати

14 вересня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті заходи, приурочені до Дня фармацевтичного працівника. Голова постійної комісії охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослав Хребтій, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська та начальник державної служби лікарських засобів у Вінницькій області Ігор Котлінський привітали учасників святкового зібрання та вручили Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)».

У вітанні вони відзначили досягнення працівників у розвитку фармацевтичної галузі в області, уміння, професіоналізм та відданість обраній професії, побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, нових професійних здобутків, подальших успіхів та процвітання фармацевтичної галузі.

З доповіддю про діяльність фармації виступила голова правління ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)» Лариса Просяник.

– Цього року виконуючи державну програму «Доступні ліки», близько 400 аптек Вінниччини включились в реалізацію проекту. Із державного бюджету на підтримку хворих на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму було виділено понад 20 мільйонів гривень. Вперше в області був реалізований проект «Вінниччина фармацевтична: від давнини до сучасності», – зазначила Лариса Федорівна у своїй доповіді.

На Вінниччині зареєстровано і працює 411 суб’єктів фармацевтичної діяльності, з них: 402 – роздрібної торгівлі, 9 – аптек оптової торгівлі та 3 суб’єкти здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки. Десятки тисяч людей щоденно купують ліки в аптеках. Нині існує тисячі найменувань ліків, яких тільки в Україні зареєстровано понад 12 тисяч, а в Європі більше 300 тисяч.

Варто зазначити, що відповідно до Указу Президента України від 7 вересня 1999 року в Україні щорічно, в третю суботу вересня, відзначається День фармацевтичного працівника.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 16:47 Переглядів: 1330

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація