Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

День фармацевтичного працівника відзначили на Вінниччині Роздрукувати

14 вересня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті заходи, приурочені до Дня фармацевтичного працівника. Голова постійної комісії охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослав Хребтій, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська та начальник державної служби лікарських засобів у Вінницькій області Ігор Котлінський привітали учасників святкового зібрання та вручили Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)».

У вітанні вони відзначили досягнення працівників у розвитку фармацевтичної галузі в області, уміння, професіоналізм та відданість обраній професії, побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, нових професійних здобутків, подальших успіхів та процвітання фармацевтичної галузі.

З доповіддю про діяльність фармації виступила голова правління ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)» Лариса Просяник.

– Цього року виконуючи державну програму «Доступні ліки», близько 400 аптек Вінниччини включились в реалізацію проекту. Із державного бюджету на підтримку хворих на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму було виділено понад 20 мільйонів гривень. Вперше в області був реалізований проект «Вінниччина фармацевтична: від давнини до сучасності», – зазначила Лариса Федорівна у своїй доповіді.

На Вінниччині зареєстровано і працює 411 суб’єктів фармацевтичної діяльності, з них: 402 – роздрібної торгівлі, 9 – аптек оптової торгівлі та 3 суб’єкти здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки. Десятки тисяч людей щоденно купують ліки в аптеках. Нині існує тисячі найменувань ліків, яких тільки в Україні зареєстровано понад 12 тисяч, а в Європі більше 300 тисяч.

Варто зазначити, що відповідно до Указу Президента України від 7 вересня 1999 року в Україні щорічно, в третю суботу вересня, відзначається День фармацевтичного працівника.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 16:47 Переглядів: 1173

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація