24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

День фармацевтичного працівника відзначили на Вінниччині Роздрукувати

14 вересня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті заходи, приурочені до Дня фармацевтичного працівника. Голова постійної комісії охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення обласної Ради Ярослав Хребтій, заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олена Житанська та начальник державної служби лікарських засобів у Вінницькій області Ігор Котлінський привітали учасників святкового зібрання та вручили Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)».

У вітанні вони відзначили досягнення працівників у розвитку фармацевтичної галузі в області, уміння, професіоналізм та відданість обраній професії, побажали міцного здоров’я, мирного неба над головою, нових професійних здобутків, подальших успіхів та процвітання фармацевтичної галузі.

З доповіддю про діяльність фармації виступила голова правління ГО «Вінницька обласна організація фармацевтів «CUM DEO (З Богом)» Лариса Просяник.

– Цього року виконуючи державну програму «Доступні ліки», близько 400 аптек Вінниччини включились в реалізацію проекту. Із державного бюджету на підтримку хворих на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму було виділено понад 20 мільйонів гривень. Вперше в області був реалізований проект «Вінниччина фармацевтична: від давнини до сучасності», – зазначила Лариса Федорівна у своїй доповіді.

На Вінниччині зареєстровано і працює 411 суб’єктів фармацевтичної діяльності, з них: 402 – роздрібної торгівлі, 9 – аптек оптової торгівлі та 3 суб’єкти здійснюють виробництво лікарських засобів в умовах аптеки. Десятки тисяч людей щоденно купують ліки в аптеках. Нині існує тисячі найменувань ліків, яких тільки в Україні зареєстровано понад 12 тисяч, а в Європі більше 300 тисяч.

Варто зазначити, що відповідно до Указу Президента України від 7 вересня 1999 року в Україні щорічно, в третю суботу вересня, відзначається День фармацевтичного працівника.

 

Повернутись Створено: 14 вересня 2017 року, 16:47 Переглядів: 1100

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація