Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

День медичного працівника Роздрукувати

Кращих працівників медичної галузі Вінниччини вітали з професійним святом керівники області

13 червня у залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди професійного свята працівників галузі охорони здоров’я України – Дня медичного працівника, яке щорічно відзначають у третю неділю червня. Кращих представників медичної когорти Вінниччини вітали голова обласної Ради Сергій Татусяк, перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан, а також начальник управління охорони здоров’я та курортів ОДА Лідія Діденко, голова обласного товариства Червоного Хреста Сергій Глухенький, голова обкому профспілки медичних працівників Іван Лєта.

- Це свято можна назвати всенародним, бо справа, якій ви служите, стосується всіх і кожного, адже міцне здоров’я – це найцінніший скарб у житті кожної людини. Бажаю вам невичерпності сил і завзяття, нових перемог, а праця на благо інших нехай приносить задоволення – звернувся до присутніх Іван Мовчан, відкриваючи урочисте засідання.
- Медики – це еліта української нації, без якої не можна розраховувати на успішний розвиток нашої держави – наголосив у вітальному виступі Сергій Татусяк, адже саме завдяки ініціативам медиків наша область стала пілотною у реформуванні галузі охорони здоров’я.

- І хоч цей шлях нелегкий і тернистий, проте тільки спільно, у консолідованій співпраці з депутатським корпусом, з громадою ми зможемо подолати всі труднощі реформи – запевнив голова обласної Ради і побажав винуватцям свята всіх життєвих гараздів та здорового способу життя.
Кращих медиків Вінниччини, серед яких - славна когорта завідувачів, рядових лікарів, фельдшерів, медсестер, нагородили Почесними грамотами та Подяками Міністерства охорони здоров’я України, а також Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.
На завершення свята присутніх порадували своїми талантами творчі колективи Вінниці.

Повернутись Створено: 13 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1054

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація