Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

День міста разом з вінничанами святкували Президент та Прем’єр-міністр України Роздрукувати

Сьогодні, 8 вересня, Вінниця відзначає День міста. Разом із вінничанами на святкування 655 річниці завітали перші особи держави – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, а також віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр соціальної політики Андрій Рева, народні депутати та депутати обласної Ради. Офіційні закордонні делегації також разом з вінничанами відзначають ювілей міста. Зустрічали гостей голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Гості пройшлися центром міста, оглянули світлиці, виставки, інсталяції та фотолокації.

Відзначати своє головне міське свято вінничани почали на майдані Незалежності. Тут проходять виставки, конкурси, виступи різних колективів, різноманітні майстер-класи, благодійні акції, дитячі розваги. На декількох сценах підготовлена насичена концертна програма.

Вітаючи вінничан зі святом, Президент Петро Порошенко зазначив, що з кожним роком Вінниця стає все більш привабливою, зокрема, для туристів, завдяки розвиненій інфраструктурі, доброзичливості містян та неповторному поєднанню історії із сучасністю.

– З гордістю хочу наголосити на зростанні й інвестиційній привабливості міста, – звернувся до вінничан Петро Порошенко. – Цілеспрямована та злагоджена робота місцевої влади із формування позитивного ділового іміджу Вінниці, створення умов для залучення капіталу підтверджуються динамікою запровадження нових інвестиційних проектів українськими та іноземними бізнесменами.

Після урочистостей Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Сергій Моргунов разом з дружинами, а також керівництво області прогулялися центром міста, поспілкувалися з містянами, привітали зі святом та сфотографувалися.

Вінниця святкуватиме впродовж усього дня. Центр міста поділено на інтерактивні тематичні локації. Святкування також проходять у Центральному парку культури і відпочинку на майданах біля Літнього театру та фонтану. На легкоатлетичному стадіоні парку триває фестиваль спорту «Сила міста-6 «Великий бокс на День міста».

Ввечері на площі  імені Василя Стуса о 19:00  відбудеться церемонія закриття свята та вечірня концертна програма, за участі Меловіна, «Козак Сістем» та Наталі Могилевської.

Повернутись Створено: 8 вересня 2018 року, 16:41
Оновлено: 8 вересня 2018 року, 16:43
Переглядів: 670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація