Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

День міста разом з вінничанами святкували Президент та Прем’єр-міністр України Роздрукувати

Сьогодні, 8 вересня, Вінниця відзначає День міста. Разом із вінничанами на святкування 655 річниці завітали перші особи держави – Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, а також віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, міністр соціальної політики Андрій Рева, народні депутати та депутати обласної Ради. Офіційні закордонні делегації також разом з вінничанами відзначають ювілей міста. Зустрічали гостей голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Гості пройшлися центром міста, оглянули світлиці, виставки, інсталяції та фотолокації.

Відзначати своє головне міське свято вінничани почали на майдані Незалежності. Тут проходять виставки, конкурси, виступи різних колективів, різноманітні майстер-класи, благодійні акції, дитячі розваги. На декількох сценах підготовлена насичена концертна програма.

Вітаючи вінничан зі святом, Президент Петро Порошенко зазначив, що з кожним роком Вінниця стає все більш привабливою, зокрема, для туристів, завдяки розвиненій інфраструктурі, доброзичливості містян та неповторному поєднанню історії із сучасністю.

– З гордістю хочу наголосити на зростанні й інвестиційній привабливості міста, – звернувся до вінничан Петро Порошенко. – Цілеспрямована та злагоджена робота місцевої влади із формування позитивного ділового іміджу Вінниці, створення умов для залучення капіталу підтверджуються динамікою запровадження нових інвестиційних проектів українськими та іноземними бізнесменами.

Після урочистостей Петро Порошенко, Володимир Гройсман, Сергій Моргунов разом з дружинами, а також керівництво області прогулялися центром міста, поспілкувалися з містянами, привітали зі святом та сфотографувалися.

Вінниця святкуватиме впродовж усього дня. Центр міста поділено на інтерактивні тематичні локації. Святкування також проходять у Центральному парку культури і відпочинку на майданах біля Літнього театру та фонтану. На легкоатлетичному стадіоні парку триває фестиваль спорту «Сила міста-6 «Великий бокс на День міста».

Ввечері на площі  імені Василя Стуса о 19:00  відбудеться церемонія закриття свята та вечірня концертна програма, за участі Меловіна, «Козак Сістем» та Наталі Могилевської.

Повернутись Створено: 8 вересня 2018 року, 16:41
Оновлено: 8 вересня 2018 року, 16:43
Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація