5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

День міста разом з вінничанами святкували Президент та Прем’єр-міністр Роздрукувати

3 вересня Вінниця святкує 654-річниця з дня побудови першого замку, що поклало початок народження нового міста. Цьогоріч до вінничан на свято приїхали Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністр соціальної політики Андрій Рева, народні депутати, офіційні делегації Казахстану, Румунії, Молдови, Швеції, Польщі, Грузії й Норвегії. Зустрічали гостей голова обласної ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Гості пройшли центром міста, оглянули створений фахівцями Вінницької транспортної компанії трамвай та взяли участь у урочистостях.

Вітаючи вінничан зі святом Президент петро Порошенко зазначив, що «сучасна Вінниця - це місто особливого колориту, яким пишаються усі вінничани. Поєднання європейського духу та української гостинності, міцні подільські традиції та сміливе новаторство роблять Вінницю неповторною і самодостатньою. Атмосферу доброзичливості, затишку і комфорту відчуває кожен, хто приїздить сюди. А креативність управлінських рішень та прогресивність ідей, міжнародне визнання і стрімкий розвиток Вінниці не залишають жодних сумнівів у тому, що тут пульсує серце Європи. Переконаний, що такі високі досягнення є результатом спільної праці усіх вінничан, які своїм ентузіазмом, натхненням та любов’ю до рідного міста творять його славне сьогодення і перспективне майбутнє. У цей святковий день бажаю усім жителям та гостям Вінниці добра, злагоди і достатку, а мальовничому місту над Бугом - нових успіхів та процвітання».

Після урочистих виступів Петро Порошенко, Володимир Гройсман та Сергій Моргунов разом з дітьми випустили у небо білих голубів.

Вінниця святкуватиме впродовж усього дня. Центр місто поділено на інтерактивні тематичні локації: «Вінниця історична», «Вінниця - місто досягнень», «Вінниця туристична», «Вінниця - країна дитячих мрій», «Вінниця музична», «Вінниця Fashion», «Вінниця традиційна», «Вінниця смакує», «VinnyWood» - знімаємо кіно». Святкування проходять у Центральному парку на майданах біля Літнього театру та фонтану. На стадіоні парку триває Фестиваль спорту «Сила міста-3» та «Великий бокс на День міста».
Увечері на площа  імені Василя Стуса о 19:00  відбудеться церемонія закриття свята та вечірня концертна програма, у якій виступлять гурти Скрябін,  Dr.Alban та  Іван Дорн. Завершиться святкування Дня міста Вінниці о 21.55 лазерним світловим шоу «Вінниця крізь час».


 


 

 

 

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2016 року, 17:20 Переглядів: 1411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація