Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

День захисту дітей Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав вихованців «Гніздечка» зі святом

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова обласної Ради Сергій Татусяк завітав до Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко». Разом з начальником управління освіти й науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком від імені обласної влади він подарував вихованцям телевізор та книги для бібліотеки.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 72 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти-сироти та позбавленні батьківського піклування.
Сергій Татусяк оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири та навчальні класи.
– Головною метою діяльності закладу є соціалізація дітей. Ми намагаємося дати нашим дітям хоч якусь перспективу. А вона для них прозаїчна – житло, робота, матеріальне благополуччя, – розповів директор дитбудинку Михайло Басюк.
Разом з тим, вихователі роблять акцент на патріотичному, культурному та спортивному вихованні підопічних, додав директор.
Підтвердженням слів наставника стали дитячі вокальні та хореографічні номери концерту, присвяченому Дню захисту дітей та відвідинам почесних гостей.
Сергій Татусяк зауважив, що діти у закладі відкриті до незнайомців, вільно йдуть на контакт.


– Це заслуга працівників «Гніздечка». Я бачу, що тут люблять дітей і діти відповідають взаємністю, – сказав голова облради.
Він додав, що на сьогодні коштів, які вділяються на заклад з обласного бюджету (на 2012 рік понад 7 млн. грн.). вистачає. Але вони покривають необхідні витрати – харчування, навчання, енергоносії, зарплати, а розвиток закладу – то великою мірою заслуга благодійників.
– Я впевнений, що завдяки професійному підходу, тут діти розкриють свою індивідуальність, розвинуть свої здібності, – зазначив С.Татусяк.
Наостанок він побажав дітям гарних літніх канікул та приємного відпочинку на морі, куди вихованці «Гніздечка» збираються найближчим часом.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація