Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

День захисту дітей Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав вихованців «Гніздечка» зі святом

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова обласної Ради Сергій Татусяк завітав до Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко». Разом з начальником управління освіти й науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком від імені обласної влади він подарував вихованцям телевізор та книги для бібліотеки.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 72 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти-сироти та позбавленні батьківського піклування.
Сергій Татусяк оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири та навчальні класи.
– Головною метою діяльності закладу є соціалізація дітей. Ми намагаємося дати нашим дітям хоч якусь перспективу. А вона для них прозаїчна – житло, робота, матеріальне благополуччя, – розповів директор дитбудинку Михайло Басюк.
Разом з тим, вихователі роблять акцент на патріотичному, культурному та спортивному вихованні підопічних, додав директор.
Підтвердженням слів наставника стали дитячі вокальні та хореографічні номери концерту, присвяченому Дню захисту дітей та відвідинам почесних гостей.
Сергій Татусяк зауважив, що діти у закладі відкриті до незнайомців, вільно йдуть на контакт.


– Це заслуга працівників «Гніздечка». Я бачу, що тут люблять дітей і діти відповідають взаємністю, – сказав голова облради.
Він додав, що на сьогодні коштів, які вділяються на заклад з обласного бюджету (на 2012 рік понад 7 млн. грн.). вистачає. Але вони покривають необхідні витрати – харчування, навчання, енергоносії, зарплати, а розвиток закладу – то великою мірою заслуга благодійників.
– Я впевнений, що завдяки професійному підходу, тут діти розкриють свою індивідуальність, розвинуть свої здібності, – зазначив С.Татусяк.
Наостанок він побажав дітям гарних літніх канікул та приємного відпочинку на морі, куди вихованці «Гніздечка» збираються найближчим часом.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація