Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

День захисту дітей Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав вихованців «Гніздечка» зі святом

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова обласної Ради Сергій Татусяк завітав до Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко». Разом з начальником управління освіти й науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком від імені обласної влади він подарував вихованцям телевізор та книги для бібліотеки.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 72 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти-сироти та позбавленні батьківського піклування.
Сергій Татусяк оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири та навчальні класи.
– Головною метою діяльності закладу є соціалізація дітей. Ми намагаємося дати нашим дітям хоч якусь перспективу. А вона для них прозаїчна – житло, робота, матеріальне благополуччя, – розповів директор дитбудинку Михайло Басюк.
Разом з тим, вихователі роблять акцент на патріотичному, культурному та спортивному вихованні підопічних, додав директор.
Підтвердженням слів наставника стали дитячі вокальні та хореографічні номери концерту, присвяченому Дню захисту дітей та відвідинам почесних гостей.
Сергій Татусяк зауважив, що діти у закладі відкриті до незнайомців, вільно йдуть на контакт.


– Це заслуга працівників «Гніздечка». Я бачу, що тут люблять дітей і діти відповідають взаємністю, – сказав голова облради.
Він додав, що на сьогодні коштів, які вділяються на заклад з обласного бюджету (на 2012 рік понад 7 млн. грн.). вистачає. Але вони покривають необхідні витрати – харчування, навчання, енергоносії, зарплати, а розвиток закладу – то великою мірою заслуга благодійників.
– Я впевнений, що завдяки професійному підходу, тут діти розкриють свою індивідуальність, розвинуть свої здібності, – зазначив С.Татусяк.
Наостанок він побажав дітям гарних літніх канікул та приємного відпочинку на морі, куди вихованці «Гніздечка» збираються найближчим часом.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація