Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

День захисту дітей Роздрукувати

Сергій Татусяк привітав вихованців «Гніздечка» зі святом

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова обласної Ради Сергій Татусяк завітав до Вінницького обласного дитячого будинку змішаного типу «Гніздечко». Разом з начальником управління освіти й науки облдержадміністрації Ігорем Івасюком від імені обласної влади він подарував вихованцям телевізор та книги для бібліотеки.

На сьогодні у закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 72 дітей віком від 3-х років до повноліття. В основному, це діти-сироти та позбавленні батьківського піклування.
Сергій Татусяк оглянув кімнати вихованців, які облаштовані за принципом квартири та навчальні класи.
– Головною метою діяльності закладу є соціалізація дітей. Ми намагаємося дати нашим дітям хоч якусь перспективу. А вона для них прозаїчна – житло, робота, матеріальне благополуччя, – розповів директор дитбудинку Михайло Басюк.
Разом з тим, вихователі роблять акцент на патріотичному, культурному та спортивному вихованні підопічних, додав директор.
Підтвердженням слів наставника стали дитячі вокальні та хореографічні номери концерту, присвяченому Дню захисту дітей та відвідинам почесних гостей.
Сергій Татусяк зауважив, що діти у закладі відкриті до незнайомців, вільно йдуть на контакт.


– Це заслуга працівників «Гніздечка». Я бачу, що тут люблять дітей і діти відповідають взаємністю, – сказав голова облради.
Він додав, що на сьогодні коштів, які вділяються на заклад з обласного бюджету (на 2012 рік понад 7 млн. грн.). вистачає. Але вони покривають необхідні витрати – харчування, навчання, енергоносії, зарплати, а розвиток закладу – то великою мірою заслуга благодійників.
– Я впевнений, що завдяки професійному підходу, тут діти розкриють свою індивідуальність, розвинуть свої здібності, – зазначив С.Татусяк.
Наостанок він побажав дітям гарних літніх канікул та приємного відпочинку на морі, куди вихованці «Гніздечка» збираються найближчим часом.

Повернутись Створено: 1 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 1053

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація