Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

День Знань – всенародне свято мудрості, доброти і людяності Роздрукувати

    

 Голова обласної Ради Сергій Татусяк привітав з Днем Знань дружню родину Агрономічненської ЗОШ I - IIIст. Вінницького району.

     Розпочалось урочисте дійство святковою ходою  від сільської ради до школи  села Агрономічне  першокласників, батьків, вчителів, депутатів сільської ради під звуки духового оркестру.

      

В святі взяли участь  перший заступник директора департаменту освіти і науки  Олена Чорна, сільський голова Володимир Постовий, представники  Вінницької районної державної адміністрації, районної ради.

       Традиційно, першого вересня вся увага прикута до першокласників. Особливі  вітання Сергія Пилиповича були адресовані саме їм: «Це - особлива подія у вашому житті, чудовий і надзвичайно цікавий час, з якого розпочинається світла дорога до знань і успіхів. Сьогодні ви вперше сядете за шкільні парти. Перед вами відкриються тисячі доріг країни Знань і вічних істин Добра, Краси, Здоров`я. Бажаю вам успіхів у їх подоланні»

     

Звернувшись  до педагогів, керівник області сказав: «Думаю, саме ви сьогодні хвилюєтеся більше за всіх. Важка у вас праця, але вашу любов, доброту, мудрість і чуйність пам'ятають тисячі випускників. Виявити в дитини Божу іскру таланту та роздмухати з неї полум’я вимагає неймовірних зусиль, терпіння, часу.  Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Бажаємо Вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! Нехай успіхи вихованців стануть винагородою за ваш благородний труд і терпіння.»

         

На завершення  Сергій Татусяк вручив  подарунок  сертифікат на комплект меблів та Почесні грамоти педагогам від обласної Ради та обласної державної адміністрації.

     Були традиційні вітання гостей, вручення подарунків, віршовані віншування, пісні, танці.  Урочистості з нагоди Дня Знань  в Агрономічненській ЗОШ I-IIIст. пройшли в душевній, доброзичливій атмосфері.

Повернутись Створено: 1 вересня 2013 року, 11:45 Переглядів: 3671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація