Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

День знань Роздрукувати

Першокурсників аграрного університету привітав міністр Присяжнюк

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк 30 серпня відвідав Вінницю, аби взяти участь у заходах з нагоди Дня знань у Вінницькому національному аграрному університеті. Міністр прибув на запрошення ректора ВНАУ, народного депутата України Григорія Калетніка.

Разом з головою обласної Ради Сергієм Татусяком та головою облдержадміністрації Миколою Джигою Микола Присяжнюк оглянув навчальні корпуси та дослідницькі поля університету. Також урядовець взяв участь в урочистих зборах, присвячених Дню знань аграрного університету.
Очільник міністерства привітав першокурсників, батьків та викладачів з початком нового навчального року, зауваживши, що саме випускникам аграрного здійснювати реформи на селі, які розпочав уряд.

− Ми мусимо переломити ситуацію, яка є в українському селі і ми це зробимо. Перші кроки ми вже зробили − розпочали земельну реформу. Вона має бути гуманізованою та направлена на соціальну сферу. Це позиція Президента й уряду, − наголосив М.Присяжнюк.
Він також зауважив, що на сьогодні перед міністерством стоїть низка завдань, з-поміж яких нагальними є: збереження земельного фонду країни, гарантування продовольчої безпеки, кадрове забезпечення галузі та її розвиток на науковій основі.
Доповнюючи слова міністра, Сергій Татусяк зазначив, що у земельній реформі не повинно бути прорахунків, оскільки влада області веде активну роз’яснювальну роботу щодо неї.
− Ми почали активне обговорення законодавчої бази, бо вважаємо, що люди не повинні бути байдужими до тих реформ, які започаткував Президент. Така ж позиція має бути в усіх регіонах країни, − підкреслив С.Татусяк.
Григорій Калетнік повідомив, що до 20-річчя незалежності держави та 30-річчя від заснування університету (відзначатиметься у 2012 році) заклад підготував кілька новацій. Зокрема, на базі вишу засновано Подільський науково-дослідницький інноваційний центр, буде розпочато будівництво обласного палацу спорту та набір на навчання іноземних громадян.
У ході урочистих зборів Микола Присяжнюк вручив кращим працівникам аграрної та освітньої галузей області Почесні грамоти Міністерства аграрної політики та продовольства України, відзнаки «Знак пошани» та «Відмінник аграрної освіти й науки». Від імені обласної Ради й облдержадміністрації Почесні грамоти вручали Сергій Татусяк і Микола Джига.
Від аграрного університету подарунки отримали першокурсники (футболки з написом «Ровесник незалежної України») та сам міністр − вишиванку та сертифікат «Золотої сторінки» у літописі університету, який готується до 30-річчя закладу.
 

Повернутись Створено: 30 серпня 2011 року, 00:00

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація