5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Денис Шмигаль: Вихід із карантину розбитий на п’ять етапів Роздрукувати

Україна поки йде за тим сценарієм виходу з карантину, який був прогнозований групою науковців та медиків.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, для того, аби уникнути спалахів, вихід із карантину був розбитий на п’ять етапів.

– Вчора ми розпочали перший етап, коли зняли частину обмежень. Наступний етап буде запроваджений тоді, коли кількість захворілих буде зменшуватися протягом певного періоду, – зазначив посадовець. – Ми говоримо про адаптивний карантин. Якщо будуть локальні захворювання в тому чи іншому місті – ми вводимо карантин локально там, де виникають спалахи. Так буде жити весь світ, поки не знайде вакцину

Також Денис Шмигаль зауважив, що наразі не йдеться про жодні дати. Він також нагадав, що відновлення руху громадського транспорту – метро та міжміського – відбудеться на третьому етапі виходу з карантину. Проте коли це станеться – залежатиме від динаміки захворюваності.

– Ми йдемо доволі рівно останні 7-8 днів. Не збільшується щоденна кількість захворілих. Але ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав перевищувала або була рівною кількості тих, хто захворів. Цей етап дуже важливий. Він переломний, – повідомив Денис Шмигаль.

Також він звернув увагу на те, що при пом’якшенні загальноукраїнського карантину велика частка відповідальності лягає на міських голів, які в подальшому будуть приймати рішення про запровадження адаптивних заходів і про посилення карантину.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 12 травня 2020 року, 10:10 Переглядів: 199

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація