03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Департамент охорони здоров’я  прозвітував про виконання програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» Роздрукувати

На черговій 33 сесії обласної Ради директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович доповіла про хід виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки».

Пріоритетними напрямами діяльності щодо збереження здоров’я вінничан на 2016-2020 роки були визначені покращення якості охорони материнства та дитинства, збереження репродуктивного здоров’я громадян, розвиток надання допомоги хворим з неінфекційною патологією, лікування та профілактика серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань, удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області. Крім того, особлива увага звертається на розвиток спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги населенню, формування мотивації до здорового способу життя, профілактичні напрями і міжгалузеву співпрацю.

– На 2017 рік заплановано фінансування заходів в обсязі 90,3 млн грн. Протягом року профінансовано 87,7 млн грн, що складає 97,1% від потреби, – зазначила у своїй доповіді Людмила Олексіївна. – На 2018 рік заплановано фінансування заходів в обсязі 90,8 млн грн. Протягом І кварталу 2018 року профінансовано 10,0 млн грн, що складає 10% від потреби.

На виконання завдань Програми стосовно покращення якості охорони материнства та дитинства для забезпечення акушерського стаціонару препаратами невідкладної допомоги для зупинки кровотеч придбано медичних препаратів на суму 199,84 тис. грн, придбано продукти лікувального  харчування у вигляді суміші на суму 1,7 млн. грн, що складає 99,7% від запланованого. Харчування отримали 37 дітей, що хворіють на фенілкетонурію. Це забезпечило відсутність клінічних проявів хвороби у 25 дітей (67,7%).

Для проведення неонатальної реанімації новонароджених виділено 241,5 тис. грн, що складає 100% від запланованої потреби. Допомогу отримало 28 маленьких пацієнтів, що потребували реанімації. В рамках розвитку надання допомоги хворим з неінфекційною патологією, лікування та профілактики серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань виділено 1,6 млн. грн на придбання медикаментів.

З метою удосконалення надання онкологічної допомоги дитячому та дорослому населенню області протягом 2017 року виділено 7,5 млн грн.  В межах обласної програми на заходи протидії епідемії ВІЛ-інфекції та СНІДу профінансовані видатки в сумі 1,9 млн грн. Для забезпечення пацієнтів з трансплантованими донорськими органами життєвонеобхідними імуносупресорними препаратами виділено 2,2 млн грн. В рамках дії програмних протитуберкульозних заходів на їхню реалізацію з обласного бюджету виділено 400 тис. грн.

Заслухавши звіт директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмили Грабович, депутати прийняли до відома хід виконання обласної Програми «Майбутнє Вінниччини в збереженні здоров’я громадян» на 2016-2020 роки.

Депутати 50 голосами підтримали інформацію про хід виконання програми.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 12:08
Оновлено: 15 червня 2018 року, 12:39
Переглядів: 1071

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація