4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Департамент охорони здоров'я та курортів підбив підсумки роботи у 2013 році та визначив актуальні завдання на 2014 рік Роздрукувати

14 лютого відбулось засідання розширеної колегії Департаменту охорони здоров’я та курортів  обласної державної адміністрації. У роботі колегії взяла участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, члени постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів, та здорового способу життя, головні лікарні медичних закладів області та м.Вінниці, начальники міжрайонних, районних, міськрайоних управлінь Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області   На засіданні підбиті підсумки роботи медичної галузі області у 2013 році, визначені актуальні завдання на 2014 рік.

Підсумовуючи роботу колегії, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко зазначила, що фінансування галузі протягом останніх років, як у державі, так і на місцевому рівні збільшилося на 40%. Питома вага цих витрат залишається на рівні 3,4% ВВП в 2013 році. 41,9 від загальних витрат на охорону здоров’я для забезпечення пацієнтів ліками та засобами медичного призначення фінансується за кошти громадян. Тож доступність медичних послуг для малозабезпеченого населення ще значно обмежена. Як і в попередні роки, кошти здебільшого ідуть на заробітну плату 73%, енергоносії та інші поточні видатки 16%, тоді, як на медикаменти 6,6%, харчування 2%.

Дороговартісним є обстеження громадян у діагностичному центрі по вул. Київській у м.Вінниці. Зокрема: фіброгастроскопія – 179 грн., КТ без контрастування – 325 грн., КТ з контрастуванням – 987 грн.

Більше року не виділяються кошти з державного бюджету на придбання обладнання нового хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова.

Актуальними залишаються питання будівництва центру планування сім’ї, створення кардіохірургічного центру, інфекційної лікарні для дітей.

З доповідями також виступили: заступник начальника Головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Вінницькій області Степан Томин, голова Вінницької обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Іван Лєта, голова Вінницької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Сергій Глухенький, головні лікарі: Могилів-Подільської окружної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування, Чернівецької лікарні планового лікування, Гайсинської станції швидкої медичної допомоги, обласної клінічної лікарні ім. акад. О.І.Ющенка.

Серед пріоритетних завдань на 2014 рік визначено:

подальше зміцнення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів, в першу чергу закладів первинного рівня надання медичної допомоги;
створення закладів нового типу на базі існуючих центральних районних лікарень;
впровадження змін до формування оплати праці працівникам закладів охорони здоров’я;
удосконалення екстреної та невідкладної медичної допомоги. 

Повернутись Створено: 17 лютого 2014 року, 11:20 Переглядів: 1428

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація