24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Департамент соціальної політики підбив підсумки роботи у 2013 році Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання колегії Департаменту соціальної політики ОДА, на якому керівники структурних підрозділів підбивали підсумки роботи у 2013 році та планували діяльність на 2014 рік. Захід відбувся на чолі з директором Департаменту соціальної політики Мариною Коваль та за участі: заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, заступника Вінницького міського голови Андрія Реви, керівників районних управлінь соціального захисту, керівників інтернатних закладів, представників громадських організацій соціального спрямування.

Характеризуючи діяльність галузі у минулому році, Марина Коваль зауважила, що, попри складну ситуацію в країні, Департамент соцполітики забезпечив в області державні гарантії усім потребуючим верствам населення.

– На Вінниччині мешкає 530 тисяч людей, які претендують на пільги. Торік на їхнє забезпечення державою було виділено 251 млн. грн., у 2014 році передбачено 277 млн. грн., – повідомила директор Департаменту.

Вона також доповіла присутнім про результати роботи в усіх напрямах соцсфери: захист дітей, інвалідів, ветеранів ВВв, чорнобильців, афганців; виплата заробітних плат, працевлаштування; забезпечення пільговиків житлом, транспортом; надання інвалідам якісних послуг тощо.

Марина Коваль наголосила колегам, що 2014 рік – це рік 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників, відтак цьогоріч особливу увагу варто приділити ветеранам Великої вітчизняної війни. Зокрема, завершити оформлення соціальних паспортів цієї категорії населення.

Наталія Солейко зауважила, що вагомим досягненням Департаменту соціальної політики та його структурних підрозділів вона вважає професійну організацію роботи більше 5 тисяч співробітників.

– Я починаю знайомитися з вашою сферою роботи, я готова об’їхати усі заклади, побувати у кожному районі. Разом з обласною Радою ми працюватимемо над тим, щоб вінничани отримували соціальні послуги на найвищому рівні, – сказала заступник голови облради.

В рамках засідання з доповідями також виступили: заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, начальник управління соцзахисту Могилів-Подільської РДА Володимир Трачук, керівник Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Дацюк, директор Вороновицького психоневрологічного інтернату Сергій Якубовський, представник громадської організації «Гармонія», директор Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Роман Штогрин, голова профспілки працівників соціальної сфери Галина Собко.

Акцентуючи на цьогорічних завданнях роботи Департаменту, Марина Коваль закликала своїх колег відноситися до своїх професійних обов’язків «не як функціонери, а як люди».

– Бо є випадки коли людина, що звертається до нас, потребує не грошей, а потребує серця… – резюмувала М.Коваль.

 

 

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:32 Переглядів: 1374

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація