19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Департамент соціальної політики підбив підсумки роботи у 2013 році Роздрукувати

12 лютого відбулося засідання колегії Департаменту соціальної політики ОДА, на якому керівники структурних підрозділів підбивали підсумки роботи у 2013 році та планували діяльність на 2014 рік. Захід відбувся на чолі з директором Департаменту соціальної політики Мариною Коваль та за участі: заступника голови обласної Ради Наталії Солейко, заступника Вінницького міського голови Андрія Реви, керівників районних управлінь соціального захисту, керівників інтернатних закладів, представників громадських організацій соціального спрямування.

Характеризуючи діяльність галузі у минулому році, Марина Коваль зауважила, що, попри складну ситуацію в країні, Департамент соцполітики забезпечив в області державні гарантії усім потребуючим верствам населення.

– На Вінниччині мешкає 530 тисяч людей, які претендують на пільги. Торік на їхнє забезпечення державою було виділено 251 млн. грн., у 2014 році передбачено 277 млн. грн., – повідомила директор Департаменту.

Вона також доповіла присутнім про результати роботи в усіх напрямах соцсфери: захист дітей, інвалідів, ветеранів ВВв, чорнобильців, афганців; виплата заробітних плат, працевлаштування; забезпечення пільговиків житлом, транспортом; надання інвалідам якісних послуг тощо.

Марина Коваль наголосила колегам, що 2014 рік – це рік 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників, відтак цьогоріч особливу увагу варто приділити ветеранам Великої вітчизняної війни. Зокрема, завершити оформлення соціальних паспортів цієї категорії населення.

Наталія Солейко зауважила, що вагомим досягненням Департаменту соціальної політики та його структурних підрозділів вона вважає професійну організацію роботи більше 5 тисяч співробітників.

– Я починаю знайомитися з вашою сферою роботи, я готова об’їхати усі заклади, побувати у кожному районі. Разом з обласною Радою ми працюватимемо над тим, щоб вінничани отримували соціальні послуги на найвищому рівні, – сказала заступник голови облради.

В рамках засідання з доповідями також виступили: заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, начальник управління соцзахисту Могилів-Подільської РДА Володимир Трачук, керівник Козятинського міського територіального центру соціального обслуговування Ольга Дацюк, директор Вороновицького психоневрологічного інтернату Сергій Якубовський, представник громадської організації «Гармонія», директор Вінницького міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів «Поділля» Роман Штогрин, голова профспілки працівників соціальної сфери Галина Собко.

Акцентуючи на цьогорічних завданнях роботи Департаменту, Марина Коваль закликала своїх колег відноситися до своїх професійних обов’язків «не як функціонери, а як люди».

– Бо є випадки коли людина, що звертається до нас, потребує не грошей, а потребує серця… – резюмувала М.Коваль.

 

 

Повернутись Створено: 12 лютого 2014 року, 16:32 Переглядів: 1586

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація