Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат допоміг військовій частині та футбольному клубу Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков завітав до військової частини А 4610, що дислокується поблизу села Бохоники Вінницького району.

– Отримав звернення від командира військової частини А 4610 капітана Віталія Ковзуна стосовно допомоги у придбанні матеріалів для ремонту, – розповідає обласний депутат, – тож, вирішив відгукнутись та привіз необхідні кошти.

Командир військової частини розповів, що їхню частину має відвідати делегація військових із Туреччини, до приїзду якої  вони готуються.

Того ж дня Олександр Масленніков мав зустріч із представниками футбольного клубу «Дика Качка», гравцями якого є переважно учасники АТО. Колектив бере участь у регулярному чемпіонаті України з футболу серед учасників антитерористичної операції. Тренер команди Руслан Бродовський звернувся до обласного депутата із проханням виділити кошти для організації тренувального процессу та участі в календарних іграх.

– Це вже не вперше допомагаю футбольному клубу «Дика Качка», – розповідає Олександр Масленніков. – Розумію, що заняття спортом є дуже важливими у будь-якому віці, завжди намагаюсь підтримувати спортсменів, тож і цього разу відгукнувся та виділив власні кошти для потреб футболістів-атовців.

Повернутись Створено: 13 грудня 2018 року, 17:23 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація