Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат допоміг військовій частині та футбольному клубу Роздрукувати

Днями депутат обласної Ради Олександр Масленніков завітав до військової частини А 4610, що дислокується поблизу села Бохоники Вінницького району.

– Отримав звернення від командира військової частини А 4610 капітана Віталія Ковзуна стосовно допомоги у придбанні матеріалів для ремонту, – розповідає обласний депутат, – тож, вирішив відгукнутись та привіз необхідні кошти.

Командир військової частини розповів, що їхню частину має відвідати делегація військових із Туреччини, до приїзду якої  вони готуються.

Того ж дня Олександр Масленніков мав зустріч із представниками футбольного клубу «Дика Качка», гравцями якого є переважно учасники АТО. Колектив бере участь у регулярному чемпіонаті України з футболу серед учасників антитерористичної операції. Тренер команди Руслан Бродовський звернувся до обласного депутата із проханням виділити кошти для організації тренувального процессу та участі в календарних іграх.

– Це вже не вперше допомагаю футбольному клубу «Дика Качка», – розповідає Олександр Масленніков. – Розумію, що заняття спортом є дуже важливими у будь-якому віці, завжди намагаюсь підтримувати спортсменів, тож і цього разу відгукнувся та виділив власні кошти для потреб футболістів-атовців.

Повернутись Створено: 13 грудня 2018 року, 17:23 Переглядів: 325

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація