Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат Ігор Хміль провів особистий прийом тростянчан Роздрукувати

31 березня в Тростянці депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян. Про дату і час прийому заздалегідь було повідомлено через місцеві засоби масової інформації.

Попередньо на прийом зареєструвалися 35 мешканців району, проте Ігор Хміль прийняв 39 осіб - усіх, хто звернувся за сприянням, консультацією чи порадою. Були на прийомі в депутата також мешканці сусіднього, Тульчинського району, зі своїми проблемами та турботами. У ході особистого спілкування з кожним вдалося певні особисті проблеми розв'язати відразу, інші питання потребують поетапного вирішення, а низка з них - детального експертного вивчення з подальшим сприянням у межах депутатських повноважень.

Переважна більшість питань, з якими прийшли відвідувачі до Ігоря Хміля, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання, реабілітації та інші соціально-побутові проблеми.

Ряд звернень буде задоволено в рамках фінансування з депутатського фонду, інші вимагають вирішення із залученням фахівців різних галузей і фінансування за рахунок районної та обласних цільових програм, тому такі питання Ігор Хміль взяв на особистий контроль. Ряд питань було вирішено безпосередньо на місці, зокрема надана безумовна підтримка всіх ініціатив тростянчан із збору благодійних коштів для лікування маленької Ангеліни Задверняк.

Допомога на облаштування дошкільного навчального закладу, поліпшення бібліотечного фонду шкільної бібліотеки та юридична допомога щодо правомірності нарахування пенсії - неповний перелік інших питань, з якими до депутата обласної Ради зверталися мешканці Тростянецького району.

 

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 09:57 Переглядів: 926

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація