Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат Ігор Хміль провів особистий прийом тростянчан Роздрукувати

31 березня в Тростянці депутат Вінницької обласної Ради Ігор Хміль провів особистий прийом громадян. Про дату і час прийому заздалегідь було повідомлено через місцеві засоби масової інформації.

Попередньо на прийом зареєструвалися 35 мешканців району, проте Ігор Хміль прийняв 39 осіб - усіх, хто звернувся за сприянням, консультацією чи порадою. Були на прийомі в депутата також мешканці сусіднього, Тульчинського району, зі своїми проблемами та турботами. У ході особистого спілкування з кожним вдалося певні особисті проблеми розв'язати відразу, інші питання потребують поетапного вирішення, а низка з них - детального експертного вивчення з подальшим сприянням у межах депутатських повноважень.

Переважна більшість питань, з якими прийшли відвідувачі до Ігоря Хміля, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення оперативного втручання, реабілітації та інші соціально-побутові проблеми.

Ряд звернень буде задоволено в рамках фінансування з депутатського фонду, інші вимагають вирішення із залученням фахівців різних галузей і фінансування за рахунок районної та обласних цільових програм, тому такі питання Ігор Хміль взяв на особистий контроль. Ряд питань було вирішено безпосередньо на місці, зокрема надана безумовна підтримка всіх ініціатив тростянчан із збору благодійних коштів для лікування маленької Ангеліни Задверняк.

Допомога на облаштування дошкільного навчального закладу, поліпшення бібліотечного фонду шкільної бібліотеки та юридична допомога щодо правомірності нарахування пенсії - неповний перелік інших питань, з якими до депутата обласної Ради зверталися мешканці Тростянецького району.

 

Повернутись Створено: 1 квітня 2016 року, 09:57 Переглядів: 1005

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація