Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат Ігор Лещенко провів спортивний майстер-клас для білоусівських дітей Роздрукувати

13 грудня за ініціативи депутата Тульчинської районної ради, директора Білоусівської СЗШ Валентини Рябокінь була проведена зустріч з триразовим чемпіоном світу та чемпіоном Європи з жиму лежачи, депутатом обласної Ради, директором ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «МХП» Ігорем Лещенком.

Зустрічали чемпіона усім шкільним колективом. Школярі підготували фотопрезентацію про спортивні досягнення Ігоря Лещенка та концертну програму.

Родзинкою зустрічі стала розповідь про життєвий та спортивний шлях самого чемпіона. І діти, й дорослі з цікавістю слухали, як, починаючи з 10-річного віку, Ігор Лещенко почав займатися веслуванням. У студентські роки, беручи приклад з Арнольда Шварценегера, зайнявся бодібілдингом. Випробував себе у армреслінгу, гирьовому спорті та пауерліфтингу. Нині тренується по 4 дні на тиждень і бере участь у змаганнях. Тричі ставав чемпіоном світу з жиму штанги лежачи, а цьогоріч здобув звання абсолютного чемпіона Європи. Ігор Васильович привіз на зустріч нагороди, кубки та дипломи, продемонстрував фото та відео різних років з багатьох змагань.

– Я часто зустрічаюсь з людьми, як директор підприємства і як депутат, але така зустріч в моєму житті вперше, – поділився враженнями Ігор Лещенко. – Коли бачиш перед собою допитливі очі дітей, відчуваєш їхню цікавість, захоплення – це почуття, які неможливо передати. Спорт – це краса, здоров’я. Він вчить людину самовдосконалюватись і дисциплінувати себе в усіх проявах життя. Тому, якщо моя розповідь спонукає когось розпочати, або продовжити займатись спортом, можливо навіть не професійно, але хоча б для себе, – це вже результат, тому такі зустрічі мають сенс.

Діти із задоволення слухали цікаві історії зі спортивного життя депутата.

– Я вражена зустріччю Ігоря Васильовича з нашими дітьми, це було дійсно свято, - розповіла директор Білоусівської школи Валентина Рябокінь. – Директор «Вінницького бройлера» – частий гість у нашому селі й у школі, зокрема. Ось днями завершено з його допомогою ремонт накриття ганку школи. Це важлива справа, але саме для дітей більш цінним подарунком є така дружня і відверта розмова, яка не лише цікава, але й надзвичайно корисна для них для пошуку свого життєвого шляху. Тому від всього шкільного колективу дякую Ігорю Васильовичу, що відклав всі справи і знайшов час для сільських діток.

Ігор Лещенко пообіцяв білоусівським школярам, що наступного року забезпечить автобус, щоб привезти всіх бажаючих на богатирські ігри «Козацькі розваги», які щорічно проводяться в Ладижині. Також запропонував бажаючим відвідувати тренажерну залу «Ряба Gym». Це стало можливим завдяки рейсу автобуса, який птахофабрика запустила для білоусівчан щосуботи до Ладижина. Діти можуть приїздити, безкоштовно відвідувати залу, де на них завжди чекатиме тренер.

Повернутись Створено: 15 грудня 2016 року, 12:11 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація