Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат Ігор Лещенко відкрив новий водогін у селі Михайлівка Тульчинського району Роздрукувати

У селі Михайлівка, що у Тульчинському районі, гарною практикою стала взаємовигідна співпраця між місцевою громадою та підприємством  ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», яке очолює депутат Вінницької обласної ради Ігор Лещенко.

Для інвестора Михайлівка має суттєве значення, адже тут вже діє три бригади з вирощування курчат-бройлерів і почалось будівництво четвертої. Близько сорока місцевих мешканців є працівниками «Вінницької птахофабрики».

- Люди повинні відчувати, що не лише є навантаження на село, але й - певні преференції, - зазначив Ігор Лещенко.  -  У нас підписана соціальна угода, за якою село отримує по 150 тисяч гривень за кожен наш об’єкт. За ці кошти фінансуються соціальні проекти.

Крім цього, протягом поточного року було збудовано об’їзну дорогу, яка звільнила центр села від вантажного транспорту, облаштовано тротуар, всипано щебеневою сумішшю сільські вулиці та розпочато встановлення сучасного вуличного освітлення. Також за сприяння інвестора було вирішено давню проблему Михайлівки – відсутність води.

За словами Михайлівського сільського голови Віталія Ніколаєнка, у місцевих криницях води не вистачало, а зібрати кошти на будівництво сучасного водогону своїми силами селяни просто не могли.  

- Будівництво системи водопостачання стало можливим завдяки ініціативі територіальної громади, - розповів сільський голова. - Люди створили кооператив, почали збір грошей на технічну документацію, а далі знайшлась і допомога. 770 тисяч гривень михайлівчани отримали від   «Вінницької птахофабрики», ще частину – від швейцарсько-українського проекту DESPRO.

Вітаючи михайлівчан з відкриттям водогону, гості наголошували, що така активна громада, як у Михайлівці здатна змінювати життя села на краще.

- В Михайлівці дуже активні та позитивні люди, налаштовані на конструктив, - сказав Ігор Лещенко. - І відкриття нового водогону - це результат нашої спільної праці. Приємно, що з нашою допомогою село змінюється та оновлюється. Нам хочеться жити і працювати серед багатих і щасливих людей, адже їхній добробут  - це і наш добробут.

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 12:50 Переглядів: 1918

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація