Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат Ігор Лещенко відкрив новий водогін у селі Михайлівка Тульчинського району Роздрукувати

У селі Михайлівка, що у Тульчинському районі, гарною практикою стала взаємовигідна співпраця між місцевою громадою та підприємством  ВП «Птахофабрика «Вінницький бройлер», яке очолює депутат Вінницької обласної ради Ігор Лещенко.

Для інвестора Михайлівка має суттєве значення, адже тут вже діє три бригади з вирощування курчат-бройлерів і почалось будівництво четвертої. Близько сорока місцевих мешканців є працівниками «Вінницької птахофабрики».

- Люди повинні відчувати, що не лише є навантаження на село, але й - певні преференції, - зазначив Ігор Лещенко.  -  У нас підписана соціальна угода, за якою село отримує по 150 тисяч гривень за кожен наш об’єкт. За ці кошти фінансуються соціальні проекти.

Крім цього, протягом поточного року було збудовано об’їзну дорогу, яка звільнила центр села від вантажного транспорту, облаштовано тротуар, всипано щебеневою сумішшю сільські вулиці та розпочато встановлення сучасного вуличного освітлення. Також за сприяння інвестора було вирішено давню проблему Михайлівки – відсутність води.

За словами Михайлівського сільського голови Віталія Ніколаєнка, у місцевих криницях води не вистачало, а зібрати кошти на будівництво сучасного водогону своїми силами селяни просто не могли.  

- Будівництво системи водопостачання стало можливим завдяки ініціативі територіальної громади, - розповів сільський голова. - Люди створили кооператив, почали збір грошей на технічну документацію, а далі знайшлась і допомога. 770 тисяч гривень михайлівчани отримали від   «Вінницької птахофабрики», ще частину – від швейцарсько-українського проекту DESPRO.

Вітаючи михайлівчан з відкриттям водогону, гості наголошували, що така активна громада, як у Михайлівці здатна змінювати життя села на краще.

- В Михайлівці дуже активні та позитивні люди, налаштовані на конструктив, - сказав Ігор Лещенко. - І відкриття нового водогону - це результат нашої спільної праці. Приємно, що з нашою допомогою село змінюється та оновлюється. Нам хочеться жити і працювати серед багатих і щасливих людей, адже їхній добробут  - це і наш добробут.

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 12:50 Переглядів: 1629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація