Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат ініціював питання про медичні та технічні передрейсові огляди, стан утримання й експлуатації шкільних автобусів Роздрукувати

2 грудня під головуванням Андрія Мельника відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку.

На зібранні розглядались такі питання порядку денного:

1. Про проект рішення обласної Ради «Про затвердження Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки».

2. Інформація по виконанню заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 рр. та організації безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування.

3. Про лист Уладівської сільської ради Літинського району щодо аварійного стану автошляху Куманівці-Уладівка-Іванів.

4. Про план роботи обласної Ради на 2017 рік.

5. Про план роботи постійної комісії обласної Ради з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку на 2017 рік.

У роботі комісії взяли участь перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Ігор Домішкан, директор комунальної організації «Обласний Фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин, начальник управління Укртрансінспекції у Вінницькій області Олексій Соколовський, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко. На розгляд постійної комісії обласної Ради була представлена інформація щодо стану підготовки автошляхів Вінницької області до експлуатації в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки.

Головою постійної комісії обласної Ради Андрієм Мельником було порушено питання про медичні та технічні передрейсові огляди, стан утримання та експлуатації шкільних автобусів по Вінницькій області, які займаються підвозом дітей до шкільних навчальних закладів. Було доручено управлінню Укртрансбезпеки у Вінницькій області взяти вищезазначене питання на контроль щодо здійснення контролю за станом водіїв та автотранспорту.

Ігор Домішкан також озвучив проблемні питання Служби автомобільних доріг у Вінницькій області, які мають на сьогоднішній день дуже застарілу техніку, але зауважив, що на зимовий період є забезпечення паливно-мастильними матеріалами та протиожеледними матеріалами.

За результатами роботи постійної комісії були прийняті відповідні рекомендації та висновки щодо розгляду питань порядку денного. З протоколом та висновками засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 15:53 Переглядів: 685

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація