Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутат обласної Ради Андрій Поліщук відвідав рідну альма-матер Роздрукувати

У день 57-ої річниці Вінницького національного технічного університету генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», голова постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Андрій Поліщук відвідав рідну альма-матер. Там зустрівся з викладачами й студентами факультету електроенергетики та електромеханіки, зокрема, деканом факультету Василем Леонтьєвим, колишнім деканом цього факультету Миколою Свиридовим. На кафедрі електричних станцій та систем поспілкувався з її завідувачем, доктором технічних наук, професором Петром Лежнюком, а також прочитав лекцію студентам цієї кафедри.

– Андрій Поліщук – наш випускник, наша гордість. У такий визначний для нашого університету, факультету і кафедри день він знову з нами, – сказав Петро Лежнюк, представляючи депутата майбутнім спеціалістам з енергетики.

В свою чергу Андрій Поліщук подякував за таку увагу і розпочав свою лекцію зі слів, що він пишається навчанням саме в цьому закладі.

– Вважаю, що Вінницький політех – найкращий з технічних вишів не лише в Україні, а й у Європі. Повірте мені, як колишньому студенту, що саме тут висока майстерність викладання, багатогранна наукова та інженерна діяльність, постійна увага до поліпшення підготовки інженерів-електриків та електромеханіків, а також забезпечення їхньої високої кваліфікації. Я побував вже у багатьох країнах, спілкувався з багатьма спеціалістами, і як член Єврокомісії з питань енергетики, вже переконався, що наші спеціалісти – найкращі. Тому вам пощастило, що ви є студентами цього престижного навчального закладу і, безпосередньо, мого рідного факультету електроенергетики та електромеханіки, – зазначив Андрій Поліщук.

Керівник енергетиків області зумів зацікавити студентську аудиторію розповіддю про нинішній стан енергосистеми Вінниччини, про роботу ПАТ «Вінницяобленерго», зокрема, розповів про поточні справи енергетиків та перспективні завдання компанії.

– Було цікаво дізнатися про те, чого ще не знав. Скажімо про систему тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури електричних мереж та стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній. Це, так зване, RAB-регулювання. Його незабаром буде впроваджено в ПАТ «Вінницяобленерго», – поділився своїми враженнями від лекції студент 3 курсу Віктор Плотиця.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2017 року, 17:41 Переглядів: 1072

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація