Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Андрій Поліщук відвідав рідну альма-матер Роздрукувати

У день 57-ої річниці Вінницького національного технічного університету генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго», голова постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Андрій Поліщук відвідав рідну альма-матер. Там зустрівся з викладачами й студентами факультету електроенергетики та електромеханіки, зокрема, деканом факультету Василем Леонтьєвим, колишнім деканом цього факультету Миколою Свиридовим. На кафедрі електричних станцій та систем поспілкувався з її завідувачем, доктором технічних наук, професором Петром Лежнюком, а також прочитав лекцію студентам цієї кафедри.

– Андрій Поліщук – наш випускник, наша гордість. У такий визначний для нашого університету, факультету і кафедри день він знову з нами, – сказав Петро Лежнюк, представляючи депутата майбутнім спеціалістам з енергетики.

В свою чергу Андрій Поліщук подякував за таку увагу і розпочав свою лекцію зі слів, що він пишається навчанням саме в цьому закладі.

– Вважаю, що Вінницький політех – найкращий з технічних вишів не лише в Україні, а й у Європі. Повірте мені, як колишньому студенту, що саме тут висока майстерність викладання, багатогранна наукова та інженерна діяльність, постійна увага до поліпшення підготовки інженерів-електриків та електромеханіків, а також забезпечення їхньої високої кваліфікації. Я побував вже у багатьох країнах, спілкувався з багатьма спеціалістами, і як член Єврокомісії з питань енергетики, вже переконався, що наші спеціалісти – найкращі. Тому вам пощастило, що ви є студентами цього престижного навчального закладу і, безпосередньо, мого рідного факультету електроенергетики та електромеханіки, – зазначив Андрій Поліщук.

Керівник енергетиків області зумів зацікавити студентську аудиторію розповіддю про нинішній стан енергосистеми Вінниччини, про роботу ПАТ «Вінницяобленерго», зокрема, розповів про поточні справи енергетиків та перспективні завдання компанії.

– Було цікаво дізнатися про те, чого ще не знав. Скажімо про систему тарифоутворення на основі довгострокового регулювання тарифів, спрямованого на залучення інвестицій для будівництва та модернізації інфраструктури електричних мереж та стимулювання ефективності витрат електророзподільних компаній. Це, так зване, RAB-регулювання. Його незабаром буде впроваджено в ПАТ «Вінницяобленерго», – поділився своїми враженнями від лекції студент 3 курсу Віктор Плотиця.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2017 року, 17:41 Переглядів: 955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація