Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради бере участь у Світовому форумі за демократію Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір разом із представниками Української школи політичних студій взяла участь в Світовому форумі за демократію, що присвячений викликам, з якими світ зіштовхнувся в епоху пост-правди та популізму. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у  Facebook.

Світовий форум стартував у французькому місті Страсбург у Палаці Ради Європи. Щорічно ця подія об’єднує лідерів, які формують суспільну думку, громадських активістів, представників бізнесу, науки, ЗМІ для обговорення основних проблем розвитку демократії у всьому світі. Тема цьогорічного форуму: «Чи є популізм проблемою?».

У перший день форуму з вітальними промовами звернулись Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, відповідальний міністр з європейських справ при міністерстві закордонних справ Франції Наталі Луазо, мер Страсбурга Ролан Ріс, президент регіону Великий Схід Жан Роттнер.

Світовий форум за демократію триватиме з 8 до 11 листопада і за цей час на учасників очікують цікаві панелі дискусій, пленарні засідання, обговорення та мистецькі заходи.

Крім цього Лариса Білозір в рамках Світового форуму за демократію відвідала Європейський суд з прав людини.

– Зустрілися з Тарасом Вавринчуком, юристом Європейського суду з прав людини, який ознайомив делегацію Української школи політичних студій із практикою Європейського суду, в тому числі обговорювали принцип субсидіарності, причин відмови судом 97% позовів, фінансування суду та причини відмови розгляду понад 12 тисяч позовів українських чорнобильців, – написала Лариса Миколаївна. – На жаль, головна причина це те, що Європейський суд надалі розглядаючи такі справи, через невиконання Україною рішень, ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя.

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:29 Переглядів: 678

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація