Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутат обласної Ради бере участь у Світовому форумі за демократію Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір разом із представниками Української школи політичних студій взяла участь в Світовому форумі за демократію, що присвячений викликам, з якими світ зіштовхнувся в епоху пост-правди та популізму. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у  Facebook.

Світовий форум стартував у французькому місті Страсбург у Палаці Ради Європи. Щорічно ця подія об’єднує лідерів, які формують суспільну думку, громадських активістів, представників бізнесу, науки, ЗМІ для обговорення основних проблем розвитку демократії у всьому світі. Тема цьогорічного форуму: «Чи є популізм проблемою?».

У перший день форуму з вітальними промовами звернулись Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, відповідальний міністр з європейських справ при міністерстві закордонних справ Франції Наталі Луазо, мер Страсбурга Ролан Ріс, президент регіону Великий Схід Жан Роттнер.

Світовий форум за демократію триватиме з 8 до 11 листопада і за цей час на учасників очікують цікаві панелі дискусій, пленарні засідання, обговорення та мистецькі заходи.

Крім цього Лариса Білозір в рамках Світового форуму за демократію відвідала Європейський суд з прав людини.

– Зустрілися з Тарасом Вавринчуком, юристом Європейського суду з прав людини, який ознайомив делегацію Української школи політичних студій із практикою Європейського суду, в тому числі обговорювали принцип субсидіарності, причин відмови судом 97% позовів, фінансування суду та причини відмови розгляду понад 12 тисяч позовів українських чорнобильців, – написала Лариса Миколаївна. – На жаль, головна причина це те, що Європейський суд надалі розглядаючи такі справи, через невиконання Україною рішень, ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя.

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:29 Переглядів: 660

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація