Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради бере участь у Світовому форумі за демократію Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір разом із представниками Української школи політичних студій взяла участь в Світовому форумі за демократію, що присвячений викликам, з якими світ зіштовхнувся в епоху пост-правди та популізму. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у  Facebook.

Світовий форум стартував у французькому місті Страсбург у Палаці Ради Європи. Щорічно ця подія об’єднує лідерів, які формують суспільну думку, громадських активістів, представників бізнесу, науки, ЗМІ для обговорення основних проблем розвитку демократії у всьому світі. Тема цьогорічного форуму: «Чи є популізм проблемою?».

У перший день форуму з вітальними промовами звернулись Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, відповідальний міністр з європейських справ при міністерстві закордонних справ Франції Наталі Луазо, мер Страсбурга Ролан Ріс, президент регіону Великий Схід Жан Роттнер.

Світовий форум за демократію триватиме з 8 до 11 листопада і за цей час на учасників очікують цікаві панелі дискусій, пленарні засідання, обговорення та мистецькі заходи.

Крім цього Лариса Білозір в рамках Світового форуму за демократію відвідала Європейський суд з прав людини.

– Зустрілися з Тарасом Вавринчуком, юристом Європейського суду з прав людини, який ознайомив делегацію Української школи політичних студій із практикою Європейського суду, в тому числі обговорювали принцип субсидіарності, причин відмови судом 97% позовів, фінансування суду та причини відмови розгляду понад 12 тисяч позовів українських чорнобильців, – написала Лариса Миколаївна. – На жаль, головна причина це те, що Європейський суд надалі розглядаючи такі справи, через невиконання Україною рішень, ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя.

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:29 Переглядів: 763

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація