Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради бере участь у Світовому форумі за демократію Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса Білозір разом із представниками Української школи політичних студій взяла участь в Світовому форумі за демократію, що присвячений викликам, з якими світ зіштовхнувся в епоху пост-правди та популізму. Про це депутат повідомила на своїй сторінці у  Facebook.

Світовий форум стартував у французькому місті Страсбург у Палаці Ради Європи. Щорічно ця подія об’єднує лідерів, які формують суспільну думку, громадських активістів, представників бізнесу, науки, ЗМІ для обговорення основних проблем розвитку демократії у всьому світі. Тема цьогорічного форуму: «Чи є популізм проблемою?».

У перший день форуму з вітальними промовами звернулись Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд, відповідальний міністр з європейських справ при міністерстві закордонних справ Франції Наталі Луазо, мер Страсбурга Ролан Ріс, президент регіону Великий Схід Жан Роттнер.

Світовий форум за демократію триватиме з 8 до 11 листопада і за цей час на учасників очікують цікаві панелі дискусій, пленарні засідання, обговорення та мистецькі заходи.

Крім цього Лариса Білозір в рамках Світового форуму за демократію відвідала Європейський суд з прав людини.

– Зустрілися з Тарасом Вавринчуком, юристом Європейського суду з прав людини, який ознайомив делегацію Української школи політичних студій із практикою Європейського суду, в тому числі обговорювали принцип субсидіарності, причин відмови судом 97% позовів, фінансування суду та причини відмови розгляду понад 12 тисяч позовів українських чорнобильців, – написала Лариса Миколаївна. – На жаль, головна причина це те, що Європейський суд надалі розглядаючи такі справи, через невиконання Україною рішень, ризикує почати функціонувати як частина української системи правосуддя.

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2017 року, 15:29 Переглядів: 636

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація