4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради дбає про здоровий спосіб життя дітей Теплицького району Роздрукувати

Днями для дітей, які проживають в Теплику та навчаються у селищній школі №1, відбулося довгоочікуване відкриття спортивного майданчика. Подарував учнівській спільноті місце активного відпочинку депутат обласної Ради, меценат, підприємець Володимир Зарічанський.

Учні, батьки, педагогічний колектив школи, малеча із дитячого садочка прийшли подякувати за такий чудовий та практичний подарунок.

– Ваша школа для реалізації проекту зі встановлення та відкриття спортмайданчика була вибрана не випадково. Теплицький район – це ще одна моя маленька батьківщина, земля, де я народився. Тому для усіх, хто тут проживає, а особливо для вас, діти – хочеться робити якнайбільше, – зазначив у своєму виступі Володимир Анатолійович. – Сподіваюсь, що це чудове місце приноситиме тільки задоволення від занять спортом та виховає не одного майбутнього чемпіона, майстра спорту, а можливо й олімпійську гордість. Бажаю усім миру, здоров’я, добра, благополуччя, усіх гараздів, а також здійснення мрій наших дітей, адже вони – наше світле майбутнє.

Також Володимир Зарічанський подякував усім, хто долучився до реалізації проекту зі встановлення спортмайданчика на території школи. Директор навчального закладу №1 Людмила Пшенична подякувала депутату за святкове дійство.

Після урочистого перерізання стрічки та освячення території настоятелем Свято-Покровського храму отцем Володимиром, 260 школярів початкової школи та 60 малюків з дитячого садочка, які були присутні на святі, отримали подарунки від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 15:15 Переглядів: 519

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація