Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради дбає про здоровий спосіб життя дітей Теплицького району Роздрукувати

Днями для дітей, які проживають в Теплику та навчаються у селищній школі №1, відбулося довгоочікуване відкриття спортивного майданчика. Подарував учнівській спільноті місце активного відпочинку депутат обласної Ради, меценат, підприємець Володимир Зарічанський.

Учні, батьки, педагогічний колектив школи, малеча із дитячого садочка прийшли подякувати за такий чудовий та практичний подарунок.

– Ваша школа для реалізації проекту зі встановлення та відкриття спортмайданчика була вибрана не випадково. Теплицький район – це ще одна моя маленька батьківщина, земля, де я народився. Тому для усіх, хто тут проживає, а особливо для вас, діти – хочеться робити якнайбільше, – зазначив у своєму виступі Володимир Анатолійович. – Сподіваюсь, що це чудове місце приноситиме тільки задоволення від занять спортом та виховає не одного майбутнього чемпіона, майстра спорту, а можливо й олімпійську гордість. Бажаю усім миру, здоров’я, добра, благополуччя, усіх гараздів, а також здійснення мрій наших дітей, адже вони – наше світле майбутнє.

Також Володимир Зарічанський подякував усім, хто долучився до реалізації проекту зі встановлення спортмайданчика на території школи. Директор навчального закладу №1 Людмила Пшенична подякувала депутату за святкове дійство.

Після урочистого перерізання стрічки та освячення території настоятелем Свято-Покровського храму отцем Володимиром, 260 школярів початкової школи та 60 малюків з дитячого садочка, які були присутні на святі, отримали подарунки від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 15:15 Переглядів: 434

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація