Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради дбає про здоровий спосіб життя дітей Теплицького району Роздрукувати

Днями для дітей, які проживають в Теплику та навчаються у селищній школі №1, відбулося довгоочікуване відкриття спортивного майданчика. Подарував учнівській спільноті місце активного відпочинку депутат обласної Ради, меценат, підприємець Володимир Зарічанський.

Учні, батьки, педагогічний колектив школи, малеча із дитячого садочка прийшли подякувати за такий чудовий та практичний подарунок.

– Ваша школа для реалізації проекту зі встановлення та відкриття спортмайданчика була вибрана не випадково. Теплицький район – це ще одна моя маленька батьківщина, земля, де я народився. Тому для усіх, хто тут проживає, а особливо для вас, діти – хочеться робити якнайбільше, – зазначив у своєму виступі Володимир Анатолійович. – Сподіваюсь, що це чудове місце приноситиме тільки задоволення від занять спортом та виховає не одного майбутнього чемпіона, майстра спорту, а можливо й олімпійську гордість. Бажаю усім миру, здоров’я, добра, благополуччя, усіх гараздів, а також здійснення мрій наших дітей, адже вони – наше світле майбутнє.

Також Володимир Зарічанський подякував усім, хто долучився до реалізації проекту зі встановлення спортмайданчика на території школи. Директор навчального закладу №1 Людмила Пшенична подякувала депутату за святкове дійство.

Після урочистого перерізання стрічки та освячення території настоятелем Свято-Покровського храму отцем Володимиром, 260 школярів початкової школи та 60 малюків з дитячого садочка, які були присутні на святі, отримали подарунки від депутата обласної Ради Володимира Зарічанського.

Повернутись Створено: 29 травня 2018 року, 15:15 Переглядів: 461

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація