19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради Дмитро Чаленко долучився до відкриття  спортивного мультикомплексу Роздрукувати

Нещодавно за участі депутата обласної Ради Дмитра Чаленка, відбулось урочисте відкритя спортивного мультикомплексу на вулиці Волошковій у Вінниці. Минулого літа тут був обладнаний дитячий і спортивний майданчики, де проводили час діти та дорослі з усього мікрорайону.

– Нарешті вже можна влаштовувати змагання та просто грати задля розваги у великий теніс, баскетбол, волейбол та мініфутбол. Поле забезпечено хорошим покриттям, всіма сітками та розмітками, – прокоментував Дмитро Андрійович. – Під час відкриття команди мали змогу в цьому упевнитись при проведенні «дружніх ігор». За те, що цей проект втілений в життя дякую кожному вінничанину, хто віддав за нього свій голос.

Проект був реалізований в рамках Бюджету громадських ініціатив. Наразі заплановано продовжувати благоустрій цієї ділянки, а саме облаштувати місця для вболівальників з трибунами та лавками.

Повернутись Створено: 24 квітня 2018 року, 14:19 Переглядів: 1285

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація