Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради Дмитро Чаленко прозвітував перед виборцями про свою депутатську діяльність за 2017 рік Роздрукувати

24 січня у приміщенні молодіжного центру VinSmart («Соняшник»), за адресою вулиця Волошкова, 8 у Вінниці відбулось публічне звітування депутатів обласної Ради Дмитра Чаленка та міської ради Алли Власюк про їхню депутатську діяльність протягом 2017 року.

Звітувати було чим, адже за цей час зроблено чимало. Загалом депутатський звіт складався з двох частин. Перша з яких – доповідь обранців, інша – блок запитань-відповідей. Для наглядності виконаного депутати підготували презентацію, яка містила інформацію про заходи та світлини. Першою прозвучала інформація про кількість прийомів та прийнятих особисто людей, наданої матеріальної допомоги, а також щодо роботи в комісіях та пленарних засіданнях. Далі розповіли про участь в міжнародних заходах, Всеукраїнських конкурсах та нагородженнях. Одним з найбільших блоків була інформація про зміни у благоустрої мікрорайону. Тут йшлося про асфальтування, каналізування та грейдерування вулиць, встановлення освітлення, обрізці дерев,

встановленні зупинок громадського транспорту та вихід на маршрут двох муніципальних автобусів з безкоштовним проїздом для пільговиків.

– Дуже багато з уже виконаного раніше сприймалось як нереальне, нам під час виборчої кампанії казали, що неможливо пустити в мікрорайоні муніципальні автобуси та провести каналізацію по вулиці Чумацькій, але спільними зусиллями, крок за кроком, ми досягнули мети. Ми не любимо обіцяти і не виконувати. Ми краще вивчимо питання, дізнаємось всі можливі варіанти розвитку подій та будемо працювати, – зазначив Дмитро Чаленко у своєму звіті.

Левову частину презентації також займали проекти реалізовані та виграні у громадському бюджеті. Громадський бюджет - це інструмент прямої демократії, за допомогою якого громадяни залучаються до формування  місцевого бюджету. В рамках учасницького бюджетування люди обговорюють пріоритети розвитку громади і пропонують свої проекти. Службовці виконкому оцінюють відповідність проектів вимогам. Після обговорень громада обирає, які з проектів треба реалізувати першочергово. Обрані проекти вносяться в проект бюджету в рамках визначеної радою суми. В рамках громадського бюджету були облаштовані набережна озера, мультифункціональний стадіон та алея по вулиці Волошковій, музична зала в ДНЗ№18. У цьому році розпочнуться роботи з облаштування прибережної смуги та джерела питної води у мікрорайоні. Зараз же під час звітування депутати також радились з місцевими мешканцями з приводу ідей, які варто втілити та подати на наступний конкурс Бюджету громадських ініціатив.

Одним з найбільших досягнень депутат обласної Ради Дмитро Чаленко вважає відновлення приміщення молодіжного центру «Соняшник». За ініціативи депутатів, сприяння міської, обласної влади та промислової групи ViOil приміщення було утеплено, перекрито дах, замінено вікна, зроблено всі внутрішні ремонтні роботи та придбано нові меблі та обладнання.

Окрім питань благоустрою, депутати також піклуються про дозвілля мешканців. За їхньої ініціативи та організації у мікрорайоні відбулась низка тематичних фестивалів, два з яких вже стали міськими – це відзначення Водохреща та Івана Купала. Також святкують День Матері, День захисника України та День захисту дітей. Щорічним є проведення толоки, яка рік за роком охоплює все більшу територію та об’єднує ще більше мешканців. Так, у 2017-му понад 350 осіб прибирали 5 км прибережної зони.

– Наша основна мета під час депутатської роботи зробити саме цей мікрорайон найкомфортнішим місцем у найкомфортнішому Вінниці і ми це можемо зробити тільки спільно з вами, всім депутатським корпусом, керівництвом області та міста. Тож давайте кожен буде робити максимально можливе на своєму місті і всі разом ми досягнемо бажаного результату, – зазначив Дмитро Андрійович, підсумовуючи звітну частину заходу.

Наступним блоком були запитання-відповіді та слова щирої подяки, які лунали з вуст керівників закладів, членів квартальних комітетів, мешканців мікрорайону та тих, хто прийшов заслухати звіт.

Звіт.0.04 MB, 29.01.2018

Повернутись Створено: 26 січня 2018 року, 11:08

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація