Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради долучилася до благодійної акції Роздрукувати

25 квітня пройшов благодійний показ мод, де моделями виступали «сонячні» діти. Подібний захід у Вінниці проходить вперше. 

Колекцію, яку юні моделі демонстрували на подіумі, створила Марина Григорцева - молода та ініціативна вінничанка, яка виховує трьох синів. На створення колекції надихнув її найменший  «сонячний» Сьома, з появою якого життя родини дизайнерки набуло нового забарвлення. 

– Я займаюсь пошиттям одягу вже досить давно, але раніше не мала мети шити колекцію. А от з появою третьої дитини в мене виникла така ідея, тому за підтримки друзів, рідних, благодійників та небайдужих людей вирішили її реалізувати, – розповіла Марина Григорцева.

Готувала до показу та вчила дітей дефілювати керівник модельного агентства «Grace» Катерина Просяннікова. До участі в модному дефіле долучилось майже 40 моделей, з них 27 - діти та молодь з синдромом Дауна.

Назва колекції "Don’t worry – be happy" обрана не випадково, адже несе в собі посил до всіх родин, які виховують діток з особливими потребами, про те, що незалежно від життєвих обставин життя прекрасне і найголовніше – вірити в своїх дітей, адже кожний має талант та право на щастя. 

В рамках благодійного заходу кошти з продажу квитків та виробів, представлених на презентації колекції, будуть направлені на обладнення центру для родин, які виховують дітей із синдромом Дауна. 

– У Вінниці близько 120 дітей з синдромом Дауна, тому в місті вкрай потрібен центр для родин, які виховують таких дітей. З ними будуть працювати спеціалісти, які допомагатимуть соціалізувати «сонячних дітей». Завжди підтримувала проекти ГО «Вінниця Даун Синдром». Закликаю усіх небайдужих приєднатися до благодійної акції, - наголошує депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. 

На завершення заходу запрацював шоу-рум, де кожний мав змогу придбати одяг з колекції "Don’t worry – be happy".

Окрім показу мод, на гостей чекали виступи скрипачки Анастасії Брояк, співачки Віолетти Нагорної та чемпіонів України з бальних танців – Олега Антонюка і Дарини Лелюк.

Повернутись Створено: 27 квітня 2018 року, 11:53 Переглядів: 526

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація