24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутат обласної Ради долучилася до благодійної акції Роздрукувати

25 квітня пройшов благодійний показ мод, де моделями виступали «сонячні» діти. Подібний захід у Вінниці проходить вперше. 

Колекцію, яку юні моделі демонстрували на подіумі, створила Марина Григорцева - молода та ініціативна вінничанка, яка виховує трьох синів. На створення колекції надихнув її найменший  «сонячний» Сьома, з появою якого життя родини дизайнерки набуло нового забарвлення. 

– Я займаюсь пошиттям одягу вже досить давно, але раніше не мала мети шити колекцію. А от з появою третьої дитини в мене виникла така ідея, тому за підтримки друзів, рідних, благодійників та небайдужих людей вирішили її реалізувати, – розповіла Марина Григорцева.

Готувала до показу та вчила дітей дефілювати керівник модельного агентства «Grace» Катерина Просяннікова. До участі в модному дефіле долучилось майже 40 моделей, з них 27 - діти та молодь з синдромом Дауна.

Назва колекції "Don’t worry – be happy" обрана не випадково, адже несе в собі посил до всіх родин, які виховують діток з особливими потребами, про те, що незалежно від життєвих обставин життя прекрасне і найголовніше – вірити в своїх дітей, адже кожний має талант та право на щастя. 

В рамках благодійного заходу кошти з продажу квитків та виробів, представлених на презентації колекції, будуть направлені на обладнення центру для родин, які виховують дітей із синдромом Дауна. 

– У Вінниці близько 120 дітей з синдромом Дауна, тому в місті вкрай потрібен центр для родин, які виховують таких дітей. З ними будуть працювати спеціалісти, які допомагатимуть соціалізувати «сонячних дітей». Завжди підтримувала проекти ГО «Вінниця Даун Синдром». Закликаю усіх небайдужих приєднатися до благодійної акції, - наголошує депутат обласної Ради Людмила Станіславенко. 

На завершення заходу запрацював шоу-рум, де кожний мав змогу придбати одяг з колекції "Don’t worry – be happy".

Окрім показу мод, на гостей чекали виступи скрипачки Анастасії Брояк, співачки Віолетти Нагорної та чемпіонів України з бальних танців – Олега Антонюка і Дарини Лелюк.

Повернутись Створено: 27 квітня 2018 року, 11:53 Переглядів: 476

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація