Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради долучився до громадських зборів в селах Жмеринського району Роздрукувати

Разом із заступниками та представниками установ і організацій Жмеринського району депутат обласної Ради Олег Легеза взяв участь у зборах-сходах громадян сіл Сідава та Жуківці.

Заслухали звіт сільського голови Надії Тріскун про результати діяльності в 2017 році. В одній із найбільших територіальних громад району, до складу якої входять 5 сіл – Жуківці, Щучинці, Сідава, Ярошенка, Петрівка –  завдяки зусиллям сільської ради, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, пересічних громадян вдалось зробити вагомий внесок у покращення стану закладів соціальної сфери, благоустрою населених пунктів.

– Сільська рада активно долучається до написання проектів розвитку територіальної громади, бере участь у різноманітних конкурсах грантових проектів. Маса питань вирішується завдяки соціальним угодам. Розпочато роботу з виготовлення генерального плану територіальної громади. 
Багато актуальних питань громади вдалось вирішити завдяки тісній співпраці із районною владою, – зазначив Олег Легеза на своїй сторінці у Facebook. –Під час виступу мною було акцентовано увагу присутніх на питаннях реалізації в районі реформ, запроваджених Президентом та Урядом нашої держави. Дякую сільській голові Надії Тріскун за сумлінну працю та активну громадську позицію. Сподіваюсь, що завдяки нашій тісній співпраці вдасться вирішити багато актуальних питань.


Присутні також заслухали інформацію від фахівців про зміни у призначенні та нарахуванні пенсій, субсидій, унормування споживання електроенергії, про передачу показників лічильника і оплату за спожиту енергію, профілактику злочинності.

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:45 Переглядів: 627

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація