Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради долучився до громадських зборів в селах Жмеринського району Роздрукувати

Разом із заступниками та представниками установ і організацій Жмеринського району депутат обласної Ради Олег Легеза взяв участь у зборах-сходах громадян сіл Сідава та Жуківці.

Заслухали звіт сільського голови Надії Тріскун про результати діяльності в 2017 році. В одній із найбільших територіальних громад району, до складу якої входять 5 сіл – Жуківці, Щучинці, Сідава, Ярошенка, Петрівка –  завдяки зусиллям сільської ради, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, пересічних громадян вдалось зробити вагомий внесок у покращення стану закладів соціальної сфери, благоустрою населених пунктів.

– Сільська рада активно долучається до написання проектів розвитку територіальної громади, бере участь у різноманітних конкурсах грантових проектів. Маса питань вирішується завдяки соціальним угодам. Розпочато роботу з виготовлення генерального плану територіальної громади. 
Багато актуальних питань громади вдалось вирішити завдяки тісній співпраці із районною владою, – зазначив Олег Легеза на своїй сторінці у Facebook. –Під час виступу мною було акцентовано увагу присутніх на питаннях реалізації в районі реформ, запроваджених Президентом та Урядом нашої держави. Дякую сільській голові Надії Тріскун за сумлінну працю та активну громадську позицію. Сподіваюсь, що завдяки нашій тісній співпраці вдасться вирішити багато актуальних питань.


Присутні також заслухали інформацію від фахівців про зміни у призначенні та нарахуванні пенсій, субсидій, унормування споживання електроенергії, про передачу показників лічильника і оплату за спожиту енергію, профілактику злочинності.

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:45 Переглядів: 557

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація