24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради долучився до громадських зборів в селах Жмеринського району Роздрукувати

Разом із заступниками та представниками установ і організацій Жмеринського району депутат обласної Ради Олег Легеза взяв участь у зборах-сходах громадян сіл Сідава та Жуківці.

Заслухали звіт сільського голови Надії Тріскун про результати діяльності в 2017 році. В одній із найбільших територіальних громад району, до складу якої входять 5 сіл – Жуківці, Щучинці, Сідава, Ярошенка, Петрівка –  завдяки зусиллям сільської ради, сільськогосподарських підприємств, приватних підприємців, пересічних громадян вдалось зробити вагомий внесок у покращення стану закладів соціальної сфери, благоустрою населених пунктів.

– Сільська рада активно долучається до написання проектів розвитку територіальної громади, бере участь у різноманітних конкурсах грантових проектів. Маса питань вирішується завдяки соціальним угодам. Розпочато роботу з виготовлення генерального плану територіальної громади. 
Багато актуальних питань громади вдалось вирішити завдяки тісній співпраці із районною владою, – зазначив Олег Легеза на своїй сторінці у Facebook. –Під час виступу мною було акцентовано увагу присутніх на питаннях реалізації в районі реформ, запроваджених Президентом та Урядом нашої держави. Дякую сільській голові Надії Тріскун за сумлінну працю та активну громадську позицію. Сподіваюсь, що завдяки нашій тісній співпраці вдасться вирішити багато актуальних питань.


Присутні також заслухали інформацію від фахівців про зміни у призначенні та нарахуванні пенсій, субсидій, унормування споживання електроенергії, про передачу показників лічильника і оплату за спожиту енергію, профілактику злочинності.

Повернутись Створено: 23 лютого 2018 року, 14:45 Переглядів: 581

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація