5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради домовився зі скульптором про виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку Роздрукувати

Нещодавно депутат обласної Ради Володимир Зарічанський повернувся із Харкова. З метою обговорення можливості виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку, він зустрівся з народним художником України Сейфаддіном Гурбановим. Досі підприємець та художник були знайомий заочно. Митець є відомим українським скульптором  та доцентом кафедри скульптури Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Володимир Зарічанський відвідав його творчу майстерню, ближче познайомився з роботами скульптора, відвідав навчальний заклад, де викладає Гурбанов.

– Результатом зустрічі стала наша домовленість про виготовлення пам’ятника Тарасу Шевченку, - зазначив Володимир Анатолійович. – Пам’ятник буде встановлено у центрі села Війтівка Бершадського району. Усі витрати з виготовлення пам’ятника я беру на себе.

Сейфаддін Гурбанов - автор низки пам'яток в Харкові (пам'ятники Олександру Невському, архітектору Бекетову, композицій «Скрипаль на даху», «Перша вчителька», «Інспектор ДАІ») і в інших містах України (пам'ятник Самеду Вургуну в Києві, Заріфи Алієвої в місті Ірпінь). Він є автором державних і міжнародних нагород «Золотий ягуар», «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій», «1000-річчя».

Повернутись Створено: 3 квітня 2018 року, 15:24 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація