Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради домовився зі скульптором про виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку Роздрукувати

Нещодавно депутат обласної Ради Володимир Зарічанський повернувся із Харкова. З метою обговорення можливості виготовлення пам‘ятника Тарасу Шевченку, він зустрівся з народним художником України Сейфаддіном Гурбановим. Досі підприємець та художник були знайомий заочно. Митець є відомим українським скульптором  та доцентом кафедри скульптури Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Володимир Зарічанський відвідав його творчу майстерню, ближче познайомився з роботами скульптора, відвідав навчальний заклад, де викладає Гурбанов.

– Результатом зустрічі стала наша домовленість про виготовлення пам’ятника Тарасу Шевченку, - зазначив Володимир Анатолійович. – Пам’ятник буде встановлено у центрі села Війтівка Бершадського району. Усі витрати з виготовлення пам’ятника я беру на себе.

Сейфаддін Гурбанов - автор низки пам'яток в Харкові (пам'ятники Олександру Невському, архітектору Бекетову, композицій «Скрипаль на даху», «Перша вчителька», «Інспектор ДАІ») і в інших містах України (пам'ятник Самеду Вургуну в Києві, Заріфи Алієвої в місті Ірпінь). Він є автором державних і міжнародних нагород «Золотий ягуар», «Європейська якість», «Вища проба», «Золотий меркурій», «1000-річчя».

Повернутись Створено: 3 квітня 2018 року, 15:24 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація