Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради допоміг розкрити злочин Роздрукувати

У Жмеринці на колійній машинній станції №79 опівдні 28 січня працівниками управління по боротьбі з економічними злочинами Вінницької області було затримано угруповання, яке крало рейки з залізничних колій та здавало їх на металобрухт. Прораб колійної машинної станції (КМС) передав працівникам УБЕЗу близько 17 тисяч гривень, які він отримав від здачі рейок на металобрухт того ж дня зранку.

Залізничні рейки угруповання крало кілька місяців, тому, на яку суму в цілому завдано збитків державі, визначить слідство.

- Кілька місяців тому я був на виборчому окрузі у Жмеринці і спілкувався з людьми, - розповів депутат обласної Ради Григорій Зозуля. - Один з них повідомив мені, що на КМС систематично крадуть рейки та здають їх на металобрухт. Я написав заяву у поліцію, її було зареєстровано. У цьому мені допомагав мій помічник Володимир Гавришко. Кілька місяців УБЕЗ слідкував за підозрюваними. А 28 січня ми дізналися, що готується затримання. І, звісно, не могли залишитися осторонь. Приїхали на місце і стали учасниками процесу затримання підозрюваних.

За його інформацією, порушено кримінальне провадження за ч.2 ст.191 КК України («Привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні»). Підозрюваним загрожує штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на термін від 3 до 8 років.

Повернутись Створено: 30 січня 2017 року, 11:18 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація