Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради допоміг селянам із земельним питанням Роздрукувати

В селі Гордіївка Тростянецького району ініціативна група скликала сільські збори. Селян хвилювали питання землі, безводдя, захаращеності населенного пункту та сміттєзвалищ, у які перетворився кожен місцевий яр та виярок. Всі ці питання стали предметом палкої дискусії між мешканцями та сільським головою  Володимиром Штефанюком.

Але найголовніше питання, яке зібрало більше двох сотень людей до сільського клубу – це чутки  про долю землі на території Гордіївської сільради. Нібито землі, які перебувають в оренді, збираються швидко розподілити між певними людьми, а решта селян залишається поза межами   можливого розпаювання.

Враховуючи соціально-напружену ситуацію селяни звернулися до депутата обласної Ради, заступника керівника апарату обласної Ради Ігоря Хміля, аби він надав підтримку і захистив їхні інтереси. Селяни написали колективне звернення і просили допомоги в з’ясуванні правого статусу земель, які можуть бути розпайовані та законних механізмів розподілу цих земель між мешканцями громади.

Вже на зборах люди буквально засипали наболілими питаннями, які потребують правового врегулювання. Правова допомога була надана і в питанні процедури проведення зборів села та їхнього рішення.

Збори вирішили зобов’язати сільського голову звернутися до уповноваженого органу для отримання дозволу на розпаювання земель, яка перебуває  на території Гордіївської сільради з тим, щоб згодом справедливо розподілити ці землі між селянами. Також селяни зобов’язали сільського голову скликати позачергову сесію сільради для звіту голови перед громадою.

Повернутись Створено: 12 червня 2017 року, 15:52 Переглядів: 794

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація