Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради допоміг селянам із земельним питанням Роздрукувати

В селі Гордіївка Тростянецького району ініціативна група скликала сільські збори. Селян хвилювали питання землі, безводдя, захаращеності населенного пункту та сміттєзвалищ, у які перетворився кожен місцевий яр та виярок. Всі ці питання стали предметом палкої дискусії між мешканцями та сільським головою  Володимиром Штефанюком.

Але найголовніше питання, яке зібрало більше двох сотень людей до сільського клубу – це чутки  про долю землі на території Гордіївської сільради. Нібито землі, які перебувають в оренді, збираються швидко розподілити між певними людьми, а решта селян залишається поза межами   можливого розпаювання.

Враховуючи соціально-напружену ситуацію селяни звернулися до депутата обласної Ради, заступника керівника апарату обласної Ради Ігоря Хміля, аби він надав підтримку і захистив їхні інтереси. Селяни написали колективне звернення і просили допомоги в з’ясуванні правого статусу земель, які можуть бути розпайовані та законних механізмів розподілу цих земель між мешканцями громади.

Вже на зборах люди буквально засипали наболілими питаннями, які потребують правового врегулювання. Правова допомога була надана і в питанні процедури проведення зборів села та їхнього рішення.

Збори вирішили зобов’язати сільського голову звернутися до уповноваженого органу для отримання дозволу на розпаювання земель, яка перебуває  на території Гордіївської сільради з тим, щоб згодом справедливо розподілити ці землі між селянами. Також селяни зобов’язали сільського голову скликати позачергову сесію сільради для звіту голови перед громадою.

Повернутись Створено: 12 червня 2017 року, 15:52 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація