Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради допоміг з обладнанням для лікарні Роздрукувати

Палата інтенсивної терапії у Вінницького регіонального клінічного лікувально-діагностичного центру серцево-судинної патології поповнилась багатофункціональними ліжками з протипролежневими матрасами, гігієнічними наборами та ходунками з костилями. Сучасне медичне обладнання для закладу і засоби гігієни для пацієнтів передали за сприяння благодійників, зокрема, депутата обласної Ради Андрія Ковальова.

– Все це вдалося зробити за підтримки закордонних фондів, – розповідає Андрій Ковальов. - За 5 років кожна лікарня за кордоном оновлюється і все обладнання у вигляді гуманітарної допомоги передається тим країнам, які цього потребують. Ми з цими фондами співпрацюємо і вони дають можливість завозити на Україну такий вантаж.

Як зазначив головний лікар закладу Володимир Гладких, багатофункціональне обладнання для пацієнтів дуже потрібне, адже хворий за допомогою пульта сам може регулювати висоту спинки ліжка та висоту колін.

– Такі ліжка у палаті інтенсивної терапії є, - каже Володимир Юрійович. - Але з віком вони свої функції вже не виконують, тому завезене обладнання для лікарні вкрай необхідне, бо воно допомагає пацієнтам, які перенесли операцію на серці, швидше одужати та уникнути ускладнень - деяким з них доводиться лежати нерухомо більше місяця. Тому умови перебування у медзакладі кожного пацієнта мають бути комфортними.

Повернутись Створено: 11 липня 2017 року, 11:29 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація