19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур опікується проблемами громад свого виборчого округу Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур  здійснив робочу поїздку до шести сільських і селищних рад Тростянецького району. Зокрема, під час робочої зустрічі з Гордіївським сільським головою Володимиром Штефанюком депутат обговорив питання соціально-економічного розвитку територіальної громади, а також залучення позабюджетних коштів у розвиток села. Крім того, відвідав рідну школу та поспілкувався з односельчанами.

З Ободівським сільським головою Костянтином Ременюком обговорили його поїздку до Європи та обмін досвідом щодо впровадження на території села роздільного способу збирання відходів. В цьому році обласна Рада знайшла можливість і придбала для територіальної громади новий сміттєвоз, який вже працює. Наразі потребує уваги будівництво майданчиків під сміттєві баки. Дійшли згоди разом із сільським головою, що необхідно розробити проект щодо перекриття даху спортивної школи та будівництва спортивного майданчика. Також запланували завершити розчищення парку, яке було розпочато у цьому році.

У Новоободівській сільській раді, спільно із сільським головою Ніною Мороз відбулася жвава зустріч, адже людей турбує питання пенсійної реформи. Земляки нарікають на те, що відпрацювавши в колгоспі та на цукровому заводі більше сорока років, їм підняли пенсію менш, як на 200 гривень. З сільським головою Геннадій Мазур обговорив питання розвитку територіальної громади, написання проектів, визначили карту пріоритетів на 2018 рік. Депутат обласної Ради почув багато подяк за допомогу та сприяння в придбанні нового сміттєвозу, а також за надання матеріальної допомоги.

Зустріч із Тростянчицьким сільським головою Петром Будянським відбулася в режимі планування роботи на 2018 рік. Зокрема, Геннадій Мазур обговорив питання придбання сміттєвозу, заміни вікон та системи опалення у спортзалі, а також ремонту даху в Будинку культури.

Під час робочої зустрічі з депутатами Глибочанської сільської ради депутат обговорив план пріоритетів розвитку громади на 2018 рік та спільно з сільським головою підбив підсумки виконання проектів з благоустрою та ремонту сільського Будинку культури. Було вирішено питання відновлення телефонного зв’язку, а також – реєстрації об`єктів незавершеного будівництва.  Учасники АТО та члени їхніх сімей подякували депутату за підписку районної газети на 2018 рік.

Під час робочої поїздки Геннадій Мазур відвідав також Летківську територіальну громаду, де зустрівся з сільським головою Ларисою Драпак та ознайомився з об’ємом робіт, які необхідно провести щодо ремонту Будинку культури. Депутат також побував у Летківській середній школі, був вражений високим рівнем навчання в сільській школі, домашнім затишком та душевною теплотою, які панують у стінах закладу. Голова бюджетної комісії зауважив, що директор закладу Олександра Усенко та працівники вкладають не тільки працю, але і душу в розвиток школи.

Повернутись Створено: 4 грудня 2017 року, 12:33 Переглядів: 871

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація