4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України та Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур отримав подяку Роздрукувати

Директор НВК «СЗШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» смт. Тростянець Валентина Пужайло висловила подяку депутату обласної Ради, голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадію Мазуру за надану благодійну допомогу школі. У навчальному закладі паркетна підлога на ІІІ поверсі не відповідала техніці безпеки і була в окремих місцях пошкоджена.

Після чергових відвідин школи депутат обласної Ради Геннадій Мазур, коли побачив справжній стан справ, вирішив надати свою допомогу у ремонті цієї ділянки підлоги. Він закупив для школи 129,6 м2 плитки і запропонував тростянецьким підприємцям взяти участь у цій корисній справі, щоб зробити подарунок колективу школи до Нового року та Різдва Христового.

Усі роботи було здійснено за час зимових канікул і новий семестр учні зможуть розпочати з безпечною для життя і здоров’я підлогою на ІІІ поверсі школи-гімназії.

 

Повернутись Створено: 12 січня 2016 року, 16:05 Переглядів: 1723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація