5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутат обласної Ради Геннадій Мазур продовжує опікуватись медичними закладами Тростянецького району Роздрукувати

На прохання головного лікаря Тростянецької центральної районної лікарні Анатолія Гіленка та завідувача відділенням реанімації Романа Кучеренка депутат обласної Ради Геннадій Мазур передав медикам багаторазові захисні медичні костюми та захисні щитки. Ці засоби знадобляться для використання під час боротьби з розповсюдженням та поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в районі.

– Питання забезпечення медичних працівників багаторазовими захисними медичними костюмами, а також окулярами, щитками, масками та рукавичками повинно бути сьогодні пріоритетом номер один, – зазначив Геннадій Федорович.

Окрім того, відвідавши Тростянецький центр первинної медико-санітарної допомоги, депутат також передав головному лікарю Володимиру Пересуньку багаторазові захисні медичні костюми та захисні щитки для використання.

– Під час позачергової 43 сесії обласної Ради нам вдалося знайти можливості та виділити кошти на реконструкцію Ободівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Це було вкрай необхідно зробити , адже цьому передували сподівання на реконструкцію ще з 2015 року, – додав Геннадій Мазур.– Тому прийшлося зробити коригування проекту та експертизу. Буде здійснено заміну покрівлі, утеплення та ремонт фасаду, заміна вікон, ремонт системи водопостачання та водовідведення, а також будуть зроблені відмостки навколо будівлі.

Повернутись Створено: 17 квітня 2020 року, 13:59
Оновлено: 17 квітня 2020 року, 14:25
Переглядів: 158

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація