Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутат обласної Ради Геннадій Вацак подарував медколеджу мультимедійну систему Роздрукувати

Могилів-Подільський медичний коледж, альма-матер депутата обласної Ради Геннадія Вацака. З навчальним закладом, в якому він начався у 1987-1991 роки, Геннадій Анатолійович підтримує постійний зв’язок, в курсі його життя та потреб. У переддень Дня вчителя він зустрівся з педагогічним колективом коледжу.  

Могилів-Подільський медичний коледж випустив не одну плеяду відомих особистостей, котрі проявили себе не лише в медицині, а й в різних сферах народного господарства України. 27 років тому Геннадій Вацак отримав диплом з відзнакою за спеціальністю фельдшер.

Зустріч випускника Могилів-Подільського медичного коледжу з викладачами  вийшла теплою та змістовною.

– Такі зустрічі – не лише приємні спогади, а й приклад для наслідування  студентами, приклад того, чого можна досягти в житті, маючи мету та наполегливість, – зазначив директор навчального закладу Володимир Кордон.

– Не зважаючи, що минуло 27 років, я завжди радий новій зустрічі з педагогами рідного закладу, – підкреслив Геннадій Вацак. – Тим паче, що тут навчалися ми з дружиною Вікторією в одній групі. Я ніколи не втрачав зв’язку з рідним училищем, підтримую дружні стосунки з одногрупниками. Мені цікаво, чим живе заклад нині, ніколи не відмовляю, коли до мене звертаються за допомогою.

Геннадій Анатолійович поділився своїми виробничими планами та баченням перспектив розвитку рідного міста. Користуючись нагодою, гість подякував директору медичного коледжу за підтримку спортивних заходів, що проводяться під його егідою, зокрема, шахових турнірів.

Для покращення  навчального процесу та в якості подарунка до Дня вчителя Геннадій Вацак подарував закладу мультимедійну систему. Від медичного коледжу меценат отримав подяку за плідну співпрацю  в справі виховання студентської молоді.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:05
Оновлено: 2 жовтня 2018 року, 11:09
Переглядів: 457

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація