Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутат обласної Ради Геннадій Вацак подарував медколеджу мультимедійну систему Роздрукувати

Могилів-Подільський медичний коледж, альма-матер депутата обласної Ради Геннадія Вацака. З навчальним закладом, в якому він начався у 1987-1991 роки, Геннадій Анатолійович підтримує постійний зв’язок, в курсі його життя та потреб. У переддень Дня вчителя він зустрівся з педагогічним колективом коледжу.  

Могилів-Подільський медичний коледж випустив не одну плеяду відомих особистостей, котрі проявили себе не лише в медицині, а й в різних сферах народного господарства України. 27 років тому Геннадій Вацак отримав диплом з відзнакою за спеціальністю фельдшер.

Зустріч випускника Могилів-Подільського медичного коледжу з викладачами  вийшла теплою та змістовною.

– Такі зустрічі – не лише приємні спогади, а й приклад для наслідування  студентами, приклад того, чого можна досягти в житті, маючи мету та наполегливість, – зазначив директор навчального закладу Володимир Кордон.

– Не зважаючи, що минуло 27 років, я завжди радий новій зустрічі з педагогами рідного закладу, – підкреслив Геннадій Вацак. – Тим паче, що тут навчалися ми з дружиною Вікторією в одній групі. Я ніколи не втрачав зв’язку з рідним училищем, підтримую дружні стосунки з одногрупниками. Мені цікаво, чим живе заклад нині, ніколи не відмовляю, коли до мене звертаються за допомогою.

Геннадій Анатолійович поділився своїми виробничими планами та баченням перспектив розвитку рідного міста. Користуючись нагодою, гість подякував директору медичного коледжу за підтримку спортивних заходів, що проводяться під його егідою, зокрема, шахових турнірів.

Для покращення  навчального процесу та в якості подарунка до Дня вчителя Геннадій Вацак подарував закладу мультимедійну систему. Від медичного коледжу меценат отримав подяку за плідну співпрацю  в справі виховання студентської молоді.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:05
Оновлено: 2 жовтня 2018 року, 11:09
Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація