Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутат обласної Ради Геннадій Вацак подарував медколеджу мультимедійну систему Роздрукувати

Могилів-Подільський медичний коледж, альма-матер депутата обласної Ради Геннадія Вацака. З навчальним закладом, в якому він начався у 1987-1991 роки, Геннадій Анатолійович підтримує постійний зв’язок, в курсі його життя та потреб. У переддень Дня вчителя він зустрівся з педагогічним колективом коледжу.  

Могилів-Подільський медичний коледж випустив не одну плеяду відомих особистостей, котрі проявили себе не лише в медицині, а й в різних сферах народного господарства України. 27 років тому Геннадій Вацак отримав диплом з відзнакою за спеціальністю фельдшер.

Зустріч випускника Могилів-Подільського медичного коледжу з викладачами  вийшла теплою та змістовною.

– Такі зустрічі – не лише приємні спогади, а й приклад для наслідування  студентами, приклад того, чого можна досягти в житті, маючи мету та наполегливість, – зазначив директор навчального закладу Володимир Кордон.

– Не зважаючи, що минуло 27 років, я завжди радий новій зустрічі з педагогами рідного закладу, – підкреслив Геннадій Вацак. – Тим паче, що тут навчалися ми з дружиною Вікторією в одній групі. Я ніколи не втрачав зв’язку з рідним училищем, підтримую дружні стосунки з одногрупниками. Мені цікаво, чим живе заклад нині, ніколи не відмовляю, коли до мене звертаються за допомогою.

Геннадій Анатолійович поділився своїми виробничими планами та баченням перспектив розвитку рідного міста. Користуючись нагодою, гість подякував директору медичного коледжу за підтримку спортивних заходів, що проводяться під його егідою, зокрема, шахових турнірів.

Для покращення  навчального процесу та в якості подарунка до Дня вчителя Геннадій Вацак подарував закладу мультимедійну систему. Від медичного коледжу меценат отримав подяку за плідну співпрацю  в справі виховання студентської молоді.

Повернутись Створено: 2 жовтня 2018 року, 11:05
Оновлено: 2 жовтня 2018 року, 11:09
Переглядів: 655

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація